шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники A4Tech Fstyler BH350C

Ціни130Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники A4Tech Fstyler BH350C за ціною від 1186 грн.
Фото 16

Характеристики та опис A4Tech Fstyler BH350C

Вага (г): 263; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 30; Шумозаглушення: ANC; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 40; Чутливість (дБ): 100; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 32; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3; Тип підключення: бездротові; поворотні чаші
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
можливість складання
поворотні чаші
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість100 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Частотний діапазон100 – 10000 Гц
Чутливість-42 дБ
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Регулювання гучності
ШумозаглушенняANC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників500 мАгод
Час роботи (музика)30 год
Час роботи (без шумозниження)50 год
Швидка зарядка15 хвилин на 3 години роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага263 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 186  до 2 175 грн.
A4Tech Накладні навушники A4Tech Fstyler BH350C Black
MTA.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C (Black) BH350C (Black)
Artline.ua (Київ)
← купити
Накладні навушники A4Tech Fstyler BH350C Black
Soho.com.ua (Київ)
1 379 грн.
← купити
Навушники A4tech ANC BH350C White
АЛЛО (Київ)
1 499 грн.
← купити
Навушники A4tech BH350C White
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Bluetooth-гарнітура A4Tech Fstyler BH350C Black BH350C (Black)
Click.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура A4Tech Fstyler BH350C Black BH350C (Black)
ШО (Київ)
← купити
Навушники A4Tech BH350C White (4711421996501) 4711421996501
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура A4TECH BH350C Black BH350C (Black)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
A4Tech 4711421996501
Mallprix.com (Київ)
1 196 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C White BH350C (WHITE)
Telemart.ua (Київ)
1 295 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C White (4711421996501)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
1 350 грн.
← купити
A4Tech BH350C (Black)
Tehnomart.com (Київ)
1 241 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном A4Tech Fstyler BH350C Black
Timesport.com.ua (Львів)
1 914 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура A4Tech Fstyler BH350C Black
Gamehub.com.ua (Київ)
1 189 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C Black (4711421996433) 4711421996433
Dendi.ua (Мукачево)
1 469 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном A4Tech Fstyler BH350C Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 920 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном A4Tech Fstyler BH350C Black
Openshop.ua (Київ)
1 817 грн.
← купити
Гарнітура Fstyler ANC Bluetooth 5.3 Wireless, чорний BH350C (Black)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники A4Tech BH350C Black
Zhuk.ua (Київ)
1 186 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура A4Tech Fstyler BH350C Black
Mobicase.net (Київ)
1 199 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C White (4711421996501) 4711421996501
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники A4-Tech BH350C White
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники A4Tech BH350C White (4711421996501) 4711421996501
Brain.com.ua (Київ)
← купити
A4Tech Fstyler BH350C ANC Black (4711421996433)
AKS.ua (Київ)
← купити
Навушники A4Tech BH350C Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Навушники A4Tech Fstyler BH350C Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 508 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура A4Tech Fstyler BH350C Black, BH350C (Black) UA BH350C (Black)
Sota.store (Київ)
1 364 грн.
← купити
Навушники A4Tech Fstyler bh350c White
Tviy-Dim.com (Київ)
1 516 грн.
← купити
A4tech Fstyler ANC Bluetooth 5.3 Wireless (BH350C Black) FstylerANCBluetooth5.3Wireless(BH350CBlack)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники A4Tech A4-Tech BH350C (Black), колір чорний (BH350C (Black))
MAUDAU (Київ)
1 556 грн.
← купити
A4Tech BH350C White (4711421996501) 4711421996501
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура A4Tech Fstyler BH350C Black BH350C (Black)
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 440 грн.
← купити
Навушники A4Tech A4-Tech BH350C (Black), колір чорний (BH350C (Black)) BH350C (Black)
Compx.ua (Київ)
← купити
Навушники A4-Tech BH350C Black (4711421996433)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
A4Tech Накладні навушники A4Tech Fstyler BH350C White
MTA.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
Накладні навушники A4Tech Fstyler BH350C White
Soho.com.ua (Київ)
1 479 грн.
← купити
Навушники A4tech ANC BH350C Black
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники A4tech BH350C Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники A4Tech BH350C Black (4711421996433) 4711421996433
Itbox.ua (Київ)
← купити
A4Tech 4711421996433
Mallprix.com (Київ)
1 221 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C Black BH350C (BLACK)
Telemart.ua (Київ)
← купити
Навушники A4Tech BH350C Black (4711421996433)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
1 315 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном A4Tech Fstyler BH350C Black
Tomdom.in.ua (Львів)
1 923 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C White (4711421996501) 4711421996501
Dendi.ua (Мукачево)
← купити
Навушники з мікрофоном A4Tech Fstyler BH350C Black
Redprice.sale (Львів)
1 917 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном A4Tech Fstyler BH350C White
Redprice.sale (Львів)
1 552 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном A4Tech Fstyler BH350C White
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 555 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном A4Tech Fstyler BH350C White
Openshop.ua (Київ)
1 701 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C White (4711421996501) 4711421996501
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники A4Tech BH350C Black (4711421996433) 4711421996433
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові A4-Tech BH350C Black
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники A4Tech BH350C Black (4711421996433) 4711421996433
Brain.com.ua (Київ)
← купити
A4Tech Fstyler BH350C ANC White
AKS.ua (Київ)
← купити
Навушники A4Tech BH350C White
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Навушники A4Tech BH350C White
Tehnomarket.ua (Вінниця)
1 389 грн.
← купити
Навушники A4Tech Fstyler BH350C White
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 608 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном A4Tech Fstyler BH350C White
Timesport.com.ua (Львів)
1 549 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном A4Tech Fstyler BH350C White
Tomdom.in.ua (Львів)
1 558 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном A4Tech Fstyler BH350C Black BH350C (Black)
Zaua.store (Львів)
← купити
Навушники з мікрофоном A4Tech Fstyler BH350C White BH350C (White)
Zaua.store (Львів)
← купити
Навушники ігрові бездротові з мікрофоном A4Tech BH350C Black
MAUDAU (Київ)
1 567 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C Black
MAUDAU (Київ)
1 629 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C White
MAUDAU (Київ)
1 619 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C White (4711421996501)
MAUDAU (Київ)
1 584 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C Black (4711421996433)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники A4Tech BH350C White (4711421996501)
MAUDAU (Київ)
1 726 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура A4Tech Fstyler BH350C Black (BH350C (Black))
MAUDAU (Київ)
1 665 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C Black (4711421996433)
MAUDAU (Київ)
1 451 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C White (4711421996501)
MAUDAU (Київ)
1 514 грн.
← купити
A4Tech BH350C Black (4711421996433) 4711421996433
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура A4Tech Fstyler BH350C White
Rozetka.ua (Київ)
1 859 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура A4Tech Fstyler BH350C Black
Rozetka.ua (Київ)
1 660 грн.
← купити
Наушники A4Tech BH350C White (4711421996501)
Rozetka.ua (Київ)
1 824 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура A4Tech Fstyler BH350C Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном A4-Tech BH350C (Black) Fstyler Bluetooth 5.3 Wireless, чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 490 грн.
← купити
Навушники A4Tech Fstyler BH350C White
Rozetka.ua (Київ)
1 671 грн.
← купити
Навушники A4Tech Fstyler BH350C Black
Rozetka.ua (Київ)
1 703 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C Black
Rozetka.ua (Київ)
1 962 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники A4Tech BH350C Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники A4Tech BH350C White
Rozetka.ua (Київ)
1 849 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура A4Tech Fstyler BH350C Black
Rozetka.ua (Київ)
1 433 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C White (4711421996501)
Rozetka.ua (Київ)
1 804 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура A4Tech Fstyler BH350C Black Чорний 28288
Rozetka.ua (Київ)
1 735 грн.
← купити
Навушники бездротові A4Tech Fstyler BH350C Black чорні
Rozetka.ua (Київ)
1 890 грн.
← купити
Навушники A4Tech Fstyler BH350C White
Rozetka.ua (Київ)
1 911 грн.
← купити
Навушники A4Tech Fstyler BH350C Black
Rozetka.ua (Київ)
1 877 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C White (4711421996501)
Rozetka.ua (Київ)
1 964 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C Black (4711421996433)
Rozetka.ua (Київ)
1 913 грн.
← купити
Навушники A4Tech Fstyler BH350C Black
Rozetka.ua (Київ)
1 787 грн.
← купити
Навушники A4Tech Fstyler BH350C ANC Black [100890]
Rozetka.ua (Київ)
1 649 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C White (4711421996501)
Rozetka.ua (Київ)
2 013 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C Black (4711421996433)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники A4Tech BH350C "Fstyler", Black, Bluetooth
Rozetka.ua (Київ)
1 644 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C White (4711421996501)
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура A4Tech Fstyler BH350C Black
Rozetka.ua (Київ)
1 677 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура A4Tech Fstyler BH350C White
Rozetka.ua (Київ)
1 878 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном A4Tech Fstyler BH350C White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном A4Tech Fstyler BH350C Black
Rozetka.ua (Київ)
1 693 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура A4Tech Fstyler BH350C Black
Rozetka.ua (Київ)
1 632 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура A4Tech Fstyler BH350C White
Rozetka.ua (Київ)
1 827 грн.
← купити
Гарнітура Fstyler anc Bluetooth 5.3 Wireless, чорний A4Tech bh350c (Black)
Rozetka.ua (Київ)
1 678 грн.
← купити
Гарнітура Fstyler anc Bluetooth 5.3 Wireless, білий A4Tech bh350c (White)
Rozetka.ua (Київ)
2 039 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном A4-Tech BH350C (Black) Fstyler Bluetooth 5.3 Wireless, чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники A4Tech BH350C (4711421996501)[4308]
Rozetka.ua (Київ)
1 943 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C (4711421996433)[4309]
Rozetka.ua (Київ)
1 893 грн.
← купити
Ігрові навушники бездротові з мікрофоном A4Tech BH350C Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Bluetooth гарнітура A4Tech Fstyler BH350C Black чорний (493626)
Rozetka.ua (Київ)
1 749 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура A4Tech Fstyler BH350C Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники A4Tech BH350C White
Rozetka.ua (Київ)
2 049 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C Black
Rozetka.ua (Київ)
1 969 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура A4Tech Fstyler BH350C Black Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники A4Tech A4-Tech BH350C (Black), колір чорний (BH350C (Black))
Rozetka.ua (Київ)
1 850 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном A4Tech Fstyler BH350C White
Rozetka.ua (Київ)
1 543 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном A4Tech Fstyler BH350C Black
Rozetka.ua (Київ)
1 576 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C White (4711421996501) A4tech 4711421996501 921471
Rozetka.ua (Київ)
1 679 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C Black (4711421996433) A4tech 4711421996433 924365
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном A4Tech Fstyler BH350C Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 724 грн.
← купити
Навушники бездротові A4Tech Fstyler BH350C Black
Rozetka.ua (Київ)
1 789 грн.
← купити
Навушники гарнітура накладні Bluetooth 5.3 A4Tech Fstyler BH350C Black
Rozetka.ua (Київ)
1 792 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C (ek05869)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники A4Tech BH350C (ek05868)
Rozetka.ua (Київ)
2 031 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C Black (4711421996433)
Rozetka.ua (Київ)
1 979 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C White (4711421996501)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники A4Tech BH350C White (4711421996501)
Rozetka.ua (Київ)
1 837 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C Black (4711421996433)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники A4Tech BH350C White (4711421996501)
Rozetka.ua (Київ)
2 004 грн.
← купити
Бездротові навушники A4Tech Fstyler BH350C 50h Bluetooth 5.3 500mAh Black
Rozetka.ua (Київ)
2 175 грн.
← купити
Навушники A4Tech BH350C White (4711421996501)
Rozetka.ua (Київ)
2 155 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати A4Tech Fstyler BH350C, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники A4Tech Fstyler BH350C. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники A4Tech Fstyler BH350C у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія