шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кардридер / USB-хаб Acefast J15 за ціною від 303 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Acefast J15

яті: Розміри (мм): 95х30х11.6; Слоти карт пам' Інтерфейс USB-A: 5Gbps; USB-А (шт.): 4; Інтерфейс підключення: 5 Gbps (3.2 gen1); Підключення до ПК: USB-C; Виконання: зовнішній; Тип: USB-хаб
Колір
Тип
USB-хаб
Виконання
зовнішній
Підключення до ПК
USB-C
5 Gbps (3.2 gen1)
USB-A
4 шт.
5Gbps
Довжина кабелю
15 см
Індикатор активності
Матеріал корпуса
метал / пластик /
Розміри
95х30х11.6 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 303  до 649 грн.
Acefast USB-хаб Acefast J15 USB-C 4-in-1 HUB Metal Gray
MTA.ua (Київ)
309 грн.
← купити
USB-хаб ACEFAST J15 USB-C 4-в-1 HUB Metal Gray 6974316285908
Comtrading.ua (Київ)
563 грн.
← купити
Адаптер Acefast J15 Docking Station 4 в 1 USB-C to 3xUSB3.0 Gray
iCases.ua (Київ)
649 грн.
← купити
USB-хаб ACEFAST J15 USB-C 4-in-1 HUB Metal Gray (6974316285908)
Rozetka.ua (Київ)
360 грн.
← купити
USB-хаб ACEFAST J15 USB-C 4-in-1 HUB Metal Gray (6974316285908)
Rozetka.ua (Київ)
364 грн.
← купити
HUB адаптер ACEFAST USB-C 4-in-1 HUB J15 |0.15m, 5Gbps|
Rozetka.ua (Київ)
449 грн.
← купити
HUB адаптер ACEFAST USB-C 4-in-1 HUB J15 |0.15m, 5Gbps| Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
USB-хаб ACEFAST J15 USB-C 4-in-1 HUB Metal Gray (6974316285908)
Rozetka.ua (Київ)
312 грн.
← купити
USB-хаб зовнішній 4 порти ACEFAST J15 Type-C 0.15 м сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
425 грн.
← купити
USB-хаб 4в1 ACEFAST J15 USB-C до 4 x USB 3.0 до 5Gbps 15 см Сірий (19450)
Rozetka.ua (Київ)
635 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acefast J15, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кардридер / usb-хаб Acefast J15. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кардридер / usb-хаб Acefast J15 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія