шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни39Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити портативна колонка Acefast K4 Go за ціною від 719 грн.
Відео 1Фото 9

Характеристики та опис Acefast K4 Go

Вага (г): 200; Розміри (мм): 78x100x40; Матеріал: пластик; USB-порт для зарядки: USB-C; Час автономної роботи (год): 8; Ємність акумулятора (мАгод): 900; Підтримка кодеків: Функції та можливості: Додатково: ручка / ремінець; Синхронізація колонок: TWS; Частотний діапазон (Гц): 60 – 20000; Потужність (Вт): 5
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.4
Характеристики акустики
Кількість каналів1.0 (моно)
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність5 Вт
Частотний діапазон60 – 20000 Гц
Синхронізація колонокTWS
Додатковоручка / ремінець
Акумулятор
Ємність акумулятора900 мАгод
Час автономної роботи8 год
Час зарядки1.5 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Захист від вологиIPX7
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)78x100x40 мм
Вага200 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 719  до 1 351 грн.
Acefast Акустика портативна Acefast K4 Go Black
MTA.ua (Київ)
719 грн.
← купити
Портативна акустика ACEFAST K4 Go Black (6974316285113) 6974316285113
FOXTROT.UA (Київ)
1 216 грн.
← купити
Acefast K4 Go Black 6974316285113
Luckylink.kiev.ua (Київ)
764 грн.
← купити
Портативна колонка Acefast K4 Go Black (6974316285113)
Semtech.com.ua (Луцьк)
801 грн.
← купити
Акустична система Acefast K4 Go Black 6974316285113
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка ACEFAST K4 Go portable wireless speaker, 5W, IPX7, Black 6974316285113
Allbattery.ua (Харків)
820 грн.
← купити
Портативна колонка Acefast K4 Go Black (6974316285113) 6974316285113
Ktc.ua (Рівне)
1 016 грн.
← купити
Портативна колонка Acefast K4 Go Black (6974316285113)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Портативна bluetooth колонка Acefast K4 Go 5W чорний
MAUDAU (Київ)
996 грн.
← купити
Acefast K4 Go Black (6974316285113) 6974316285113
Kvshop.com.ua (Київ)
889 грн.
← купити
Портативна колонка ACEFAST K4 Go portable wireless speaker Black (6974316285113) K-35756
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
870 грн.
← купити
Портативна колонка ACEFAST K4 Go portable wireless speaker, 5W, IPX7, Black (6974316285113)
Rozetka.ua (Київ)
917 грн.
← купити
Портативна колонка ACEFAST K4 Go portable wireless speaker, 5W, IPX7, Black
Rozetka.ua (Київ)
1 214 грн.
← купити
Портативна колонка ACEFAST K4 Go portable wireless speaker Black (6974316285113)
Rozetka.ua (Київ)
1 130 грн.
← купити
Портативна колонка ACEFAST K4 Go portable wireless speaker Black (6974316285113)
Rozetka.ua (Київ)
1 118 грн.
← купити
Портативна колонка ACEFAST K4 Go IPX7 Black (р.100 40 78 мм)
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Акустика ACEFAST K4 Go portable wireless speaker, IPX7, BT5.4, TWS, 5W, 900mAh, 8h, black
Rozetka.ua (Київ)
827 грн.
← купити
Акустика ACEFAST portable wireless speaker K4 Go IPX7 |BT5.4, TWS, 5W, 8h| black
Rozetka.ua (Київ)
1 293 грн.
← купити
Портативна колонка ACEFAST K4 Go portable wireless speaker, 5W, IPX7, Black (6974316285113)
Rozetka.ua (Київ)
1 193 грн.
← купити
Акустика ACEFAST portable wireless speaker K4 Go IPX7 |BT5.4, TWS, 5W, 8h|
Rozetka.ua (Київ)
1 235 грн.
← купити
Акустика водонепроникна ACEFAST portable wireless speaker K4 Go IPX7 |BT5.4, TWS, 5W, 8h| Black
Rozetka.ua (Київ)
871 грн.
← купити
Портативна Bluetooth-колонка ACEFAST K4 Go 5 Вт 900 мАг IPX7 Black (26831)
Rozetka.ua (Київ)
1 351 грн.
← купити
Портативна колонка ACEFAST K4 Go portable wireless speaker 5W, IPX7, Black
Rozetka.ua (Київ)
982 грн.
← купити
Колонка Bluetooth ACEFAST K4 Go портативна (BT5.4, IPX7, 5W, 900mAh) акустика для музики Чорний
Rozetka.ua (Київ)
856 грн.
← купити
Портативна колонка ACEFAST K4 Go portable wireless speaker Black (6974316285113)
Rozetka.ua (Київ)
1 015 грн.
← купити
Портативна колонка Acefast K4 Go Black (6974316285113)
Rozetka.ua (Київ)
846 грн.
← купити
Портативна колонка Acefast K4 Go Bluetooth, 5W, IPX7, акумулятор до 8 годин роботи, чорна
Rozetka.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Бездротова портативна колонка ACEFAST K4 Go portable wireless speaker 5W IPX7 900mAh Black (6974316285113)
Rozetka.ua (Київ)
1 220 грн.
← купити
Портативна колонка ACEFAST K4 Go portable wireless speaker 5W, IPX7, Black
Rozetka.ua (Київ)
1 010 грн.
← купити
Портативна колонка Acefast K4 Go Black
Rozetka.ua (Київ)
944 грн.
← купити
Портативна колонка ACEFAST K4 Go portable wireless speaker 5W, IPX7, Black (6974316285113)
Rozetka.ua (Київ)
1 132 грн.
← купити
Портативна колонка ACEFAST K4 Go portable wireless speaker 5W, IPX7, Black
Rozetka.ua (Київ)
949 грн.
← купити
Портативна колонка ACEFAST K4 Go portable wireless speaker, 5W, IPX7, Black
Rozetka.ua (Київ)
1 113 грн.
← купити
Портативна колонка Bluetooth ACEFAST K4 Go portable wireless speaker BT5.4 TWS 5W Black
Rozetka.ua (Київ)
1 067 грн.
← купити
Портативна Бездротова Bluetooth Колонка Акустика ACEFAST ACEFAST K4 Go IPX7 |BT5.4, TWS, 5W, 8h|
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка ACEFAST K4 Go portable wireless speaker, 5W, IPX7, Black
Rozetka.ua (Київ)
1 035 грн.
← купити
Портативна колонка ACEFAST K4 Go portable wireless speaker, 5W, IPX7, Black (6974316285113)
Rozetka.ua (Київ)
1 105 грн.
← купити
Портативна Bluetooth-колонка ACEFAST K4 Go 5 Вт 900 мАг IPX7 Black (26831)
Rozetka.ua (Київ)
1 206 грн.
← купити
Портативна колонка ACEFAST K4 Go portable wireless speaker, 5W, IPX7, Black
Rozetka.ua (Київ)
910 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acefast K4 Go, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Acefast K4 Go. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Acefast K4 Go у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія