шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 66Відгуки  Обговорення  Корисне5
Купити SSD Acer FA200 M.2 (BL.9BWWA.124) за ціною від 7730 грн.
Відео 4Фото 4

Серия Acer FA200 M.2

Модифікації Acer FA200 M.2 2
Где купить? [BL.9BWWA.124]
Характеристики [BL.9BWWA.124]
Тип
внутрішній
Об'єм
1 TB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 4.0 4x
Тип пам’яті
3D NAND
NVMe
Зовнішня швидкість запису
6200 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
7200 МБ/с
Напрацювання на відмову
1.5 млн. год
IOPS запису
850 тис
IOPS зчитування
1000 тис
TBW
500 ТБ
DWPD
0.3 разів/день
Гарантія виробника
5 років
Розміри
22x80 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7250 грн.    до  9250 грн.
PNY CS2230
M280CS2230-1 TB-RB
від 8 447 грн.
Transcend 115S
TS1TMTE115S
від 6 999 грн.
GOODRAM PX700
SSDPR-PX700- 01T-80
від 7 860 грн.
OCPC MBL-410
OCMBL4101TB
від 7 499 грн.
Patriot Memory P320
P320P1TBM28
від 5 834 грн.
Patriot Memory P400 V4
P400VP1TBM28 H
від 6 241 грн.
Apacer AS2280Q4X
AP1TBAS2280Q 4X-1
від 6 658 грн.
Apacer AS2280F4L
AP1TBAS2280F 4L-1
від 7 881 грн.
GOODRAM PX500 GEN.3
SSDPR-PX500- 01T-80-G3
від 5 969 грн.
AMD Radeon R3 MP M.2...
R3MP41024G8
від 8 006 грн.
A-Data LEGEND 860
SLEG-860-100 0GCS
від 6 144 грн.
Patriot Memory P400 ...
P400LP1KGM28 H
від 5 880 грн.
Netac NV7000
NT01NV7000-1 T0-E4X
від 8 999 грн.
Lexar NQ790
LNQ790X001T
від 7 484 грн.
Patriot Memory P410
P410P1TBM28H
від 6 100 грн.
GOODRAM PX600
SSDPR-PX600- 1K0-80
від 6 149 грн.
Apacer PE4430-R
AP3AE4430RI- 0001
від 6 656 грн.
Apacer AS2280Q4L
AP1TBAS2280Q 4L-1
від 6 809 грн.
A-Data XPG GAMMIX S55
GAMMIXS55-1T -C
від 6 638 грн.
Apacer PE4430-R
AP3APE4430D- 0001
від 6 668 грн.
Acer MA200
BL.9BWWA.154
від 6 416 грн.
Lexar NM710
LNM710X001T
від 7 466 грн.
Patriot Memory P310 ...
P310P960GM28
від 5 825 грн.
Addlink S90
AD1TBS90M2P
від 7 999 грн.
Lexar NQ780
LNQ780X001T
від 8 209 грн.
WD Blue SN5000
WDS100T4B0E
від 7 250 грн.
KIOXIA Exceria Plus G4
LVD10Z001TG8
Crucial P510 Non-Hea...
CT1000P510SS D8
від 7 070 грн.
Crucial P310 2280
CT1000P310SS D5
від 6 599 грн.
Apacer AS2280P4U Pro
AP1TBAS2280P 4UPRO-1
від 7 669 грн.

Acer FA200 4TB SSD Review: A Capacious Retread
Acer FA200 4TB PCIe Gen4 M.2 NVMe SSD Review
Acer FA200 Gen4 4TB SSD Review – Exploring The Maxio MAP1602 SSD Controller with
від 7 730  до 9 731 грн.
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB FA200 Acer (BL.9BWWA.124) BL.9BWWA.124
Itbox.ua (Київ)
7 774 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB FA200 Acer (BL.9BWWA.124) BL.9BWWA.124
Brain.com.ua (Київ)
7 730 грн.
← купити
SSD накопичувач Acer FA200 1 TB (BL.9BWWA.124)
Zaua.store (Львів)
8 777 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB FA200 Acer (BL.9BWWA.124) BL.9BWWA.124
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB FA200 Acer (BL.9BWWA.124)
MAUDAU (Київ)
9 114 грн.
← купити
Acer M.2 2280 1TB FA200 (BL.9BWWA.124) Внутрішній SSD диск M.2 2280 1TB FA200 (BL.9BWWA.124)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB FA200 Acer (BL.9BWWA.124) Acer BL.9BWWA.124 912491
Rozetka.ua (Київ)
9 307 грн.
← купити
SSD накопичувач Acer FA200 1 TB (BL.9BWWA.124)
Timesport.com.ua (Львів)
8 774 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB FA200 Acer (BL.9BWWA.124)
MAUDAU (Київ)
8 503 грн.
← купити
SSD M.2 Накопичувач Acer FA200 1TB (BL.9BWWA.124)
MAUDAU (Київ)
9 731 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acer BL.9BWWA.124, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ssd Acer FA200 M.2 (BL.9BWWA.124). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ssd Acer FA200 M.2 (BL.9BWWA.124) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія