шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 28Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити SSD Acer FA300 M.2 (BL.9BWWA.167) за ціною від 11849 грн.
Фото 5

Серия Acer FA300 M.2

Модифікації Acer FA300 M.2 2
Где купить? [BL.9BWWA.167]
Характеристики [BL.9BWWA.167]
Тип
внутрішній
Об'єм
1 TB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 5.0 4x
Тип пам’яті
3D NAND
NVMe
/ 2.0 /
Зовнішня швидкість запису
9700 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
11000 МБ/с
IOPS запису
1600 тис
IOPS зчитування
1400 тис
TBW
750 ТБ
DWPD
0.4 разів/день
Гарантія виробника
5 років
Охолодження M.2
графеновий радіатор
Розміри
22x80 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11500 грн.    до  15000 грн.
Samsung PM9A1a
MZVL21T0HDLU
від 12 600 грн.
Acer Predator GM9000
BL.9BWWR.129
від 12 547 грн.
A-Data LEGEND 960 MAX
ALEG-960M-1T CS
від 13 062 грн.
Acer Predator GM9
BL.9BWWR.136
від 11 996 грн.
Silicon Power UD90 2...
SP01KGBP44UD 9007
від 12 636 грн.
A-Data MARS 980 BLADE
SMAR-980B-1T CS
від 12 593 грн.
PNY CS2241
M280CS2241-1 TB-RB
від 12 582 грн.
Dell NVME Gen 4x4 Cl...
SNP228G44/1T B
від 12 570 грн.
Lexar NM1090 Pro
LNM109P001T- RNNNG
від 12 555 грн.
Gigabyte Gen4 4000E
G440E1TB
від 12 437 грн.
Transcend 830S
TS1TMTS830S
від 11 374 грн.
Silicon Power XS75
SP01KGBP44XS 75S5
від 11 805 грн.
Transcend MTE310S
TS1TMTE310S
від 9 805 грн.
Samsung 990 EVO M.2
MZ-V9E1T0BW
від 12 074 грн.
Crucial P3 Plus
CT1000P3PSSD 8
від 8 500 грн.
Gigabyte AORUS Gen4 ...
AG4731TB
від 13 557 грн.
WD Black SN850P for ...
WDBBYV0010BN C-WRSN
від 13 489 грн.
A-Data MARS 980 PRO
SMAR-980P-1T CI
від 13 477 грн.
Kingston Fury Renegade
SFYRSK/1000G
від 10 710 грн.
AG4731TB N
від 13 560 грн.
Transcend 240S
TS1TMTE240S
від 8 299 грн.
WD Black SN770M
WDBDNH0010BB K
від 10 999 грн.
SanDisk Black SN850X
WDS100T2X0E
від 10 599 грн.
Patriot Memory Viper...
PV593P1TBM28 H
від 14 286 грн.
A-Data LEGEND 960
ALEG-960-1TC S
від 12 778 грн.
Corsair MP600 CORE
CSSD-F1000GB MP600COR
від 14 352 грн.
SanDisk Black SN8100
WDS100T1X0M
від 11 431 грн.
Samsung 990 PRO
MZ-V9P1T0BW
від 10 687 грн.
Samsung 9100 PRO
MZ-VAP1T0CW
від 13 299 грн.
Samsung 980 PRO
MZ-V8P1T0BW
від 11 999 грн.

від 11 849  до 16 096 грн.
Acer Внутрішній SSD диск Acer FA300 (BL.9BWWA.167) 1TB
MTA.ua (Київ)
12 099 грн.
← купити
SSD 1Tb Acer FA300 M.2 2280 NVMe 2.0 PCIe Gen 5x4 3D NAND, Retail BL.9BWWA.167
Comtrading.ua (Київ)
12 933 грн.
← купити
Накопичувач SSD 1TB Acer FA300 M.2 2280 NVMe PCIe Gen5.0 x4 3D NAND TLC (BL.9BWWA.167) BL.9BWWA.167
Click.ua (Київ)
15 094 грн.
← купити
SSD-накопичувач Acer FA300 1TB M.2 NVMe Gen 5 (BL.9BWWA.167)
АЛЛО (Київ)
11 849 грн.
← купити
SSD-накопичувач 1TB Acer FA300 NVMe 2.0 M.2 2280 PCIe 5.0 x4 (BL.9BWWA.167) BL.9BWWA.167
Vodafone.ua (Київ)
13 499 грн.
← купити
SSD 1Tb Acer FA300 M.2 2280 NVMe 2.0 PCIe Gen 5x4 3D NAND, Retail (BL.9BWWA.167) BL.9BWWA.167
icom.net.ua (Київ)
12 877 грн.
← купити
SSD внутрішній Acer FA300 1 TB (BL.9BWWA.167) FA300 1 TB (BL.9BWWA.167)
Denika.ua (Харків)
13 523 грн.
← купити
Acer FA300 1 TB (BL.9BWWA.167) BL.9BWWA.167
Luckylink.kiev.ua (Київ)
13 578 грн.
← купити
Acer 1Tb FA300 M.2 2280 NVMe 2.0 PCIe Gen 5x4 3D NAND (BL.9BWWA.167) 1TbFA300M.22280NVMe2.0PCIeGen5x43DNAND(BL.9BWWA.167)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Накопичувач SSD Acer m.2 NVMe 1Tb FA300 PCIe 5x4 3D NAND (BL.9BWWA.167)
MAUDAU (Київ)
15 728 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acer BL.9BWWA.167, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ssd Acer FA300 M.2 (BL.9BWWA.167). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ssd Acer FA300 M.2 (BL.9BWWA.167) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія