шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Acer (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Acer Nitro V 16 ANV16-41 [NH.QRWEP.00A]

Конфігурації і ціни 57Відгуки1Обговорення4Корисне13Аксесуари
Купити ноутбук Acer Nitro V 16 ANV16-41 (NH.QRWEP.00A) за ціною від 36925 грн.
Відео 18Фото 9

Серия Acer Nitro V 16 ANV16-41

Рейтинг за відгуками:
1
0
Модифікації Acer Nitro V 16 ANV16-41 16
Характеристики [NH.QRWEP.00A]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
4.3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Передвстановлена ОС
без ОС
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
361x278x26 мм
Вага
2.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  36000 грн.    до  50000 грн.
Lenovo LOQ 15APH8
82XT003JPB
від 43 300 грн.
Lenovo LOQ 15AHP9
83DX00F1PB
від 39 193 грн.
HP Victus 16-s0000
16-S0154NW
від 43 999 грн.
Lenovo LOQ 15ARP10E
83S000ECRA
від 41 999 грн.
Lenovo IdeaPad Gamin...
82SB010ARM
від 44 900 грн.
Lenovo LOQ 15ARP10E
83S0002CRM
від 40 999 грн.
Acer Nitro V 16 ANV1...
ANV16-41-R2N M
від 42 349 грн.
82SB00BXPB
від 43 050 грн.
HP Victus 16-s1000
16-S1724NW
від 42 999 грн.
Lenovo LOQ 15ARP10E
83S0007GRA
від 41 196 грн.
Lenovo LOQ 15ARP10E
83S000EVRA
від 43 609 грн.
Acer Nitro V 15 ANV1...
ANV15-42-R9K W
від 38 999 грн.
82K200NWPB
від 42 500 грн.
82SB00BYPB
82K200NNPB
від 42 499 грн.
82SC003MPB
82SB00QDRM
82SC00B3RM
Lenovo LOQ 15APH8
82XT003KPB
від 45 999 грн.
NH.QSGEX.00K
від 41 070 грн.
Lenovo LOQ 15ARP10E
83S00086RA
Lenovo LOQ 15ARP10E
83S000E9RA
ANV16-42-R9E A
ANV16-42-R0T 1
від 38 320 грн.
Lenovo LOQ 15ARP10E
83S000ERRA
від 40 907 грн.
NH.QUMEP.001
від 46 999 грн.
ANV16-42-R70 5
ANV15-42-R5W 3
від 44 599 грн.
ANV15-41-R99 Y
від 44 499 грн.
ANV16-42-R0S 5
від 39 976 грн.

модель з серйозними недоліками
11 червня 2025, 20:42 #
Переваги:Частота оновлення екрану, зручна дод. кнопка переключення режимів

Недоліки:Розряджання батареї при підключеній зарядці.

Коментар:Не рекомендую купувати ноутбук, оскільки навіть при підключеному зарядному пристрої ноутбук все одно буде розряджатись під час ігр або важдих задач

Автор:Kon nor  пользуюсь Acer Nitro V 16 ANV16-41 кілька місяців

Яке тепловиділення Читать...
PriceHub AI29 червня 2025, 13:51
Відповідно до експертних оглядів, ноутбук Acer Nitro V 16 (2024) має хорошу систему охолодження, що дозволяє зберігати низьку температуру під навантаженням. Це важливо для комфортного ігрового досвіду, оскільки ноутбук залишається прохолодним навіть при тривалих іграх. Відзначено, що відеокарти серії NVIDIA GeForce RTX 40, які доступні в цій моделі, підтримують технологію Frame Generation, що також позитивно впливає на продуктивність і тепловиділення.
З технічних характеристик, Acer Nitro V 16 оснащений відеокартами NVIDIA GeForce RTX 3050, RTX 4050 та RTX 4060, які мають різні показники TGP (Total Graphics Power). Наприклад, RTX 4050 має TGP 85W, що забезпечує баланс між продуктивністю та тепловиділенням. Це дозволяє ноутбуку ефективно справлятися з графічно інтенсивними завданнями, не перегріваючись. [Джерела: огляди експертів на E-Katalog, технічні характеристики продукту з E-Katalog.]
від 36 925  до 53 999 грн.
Acer Nitro V16 ANV16-41 (NH.QRWEP.00A)
iTMag.ua (Київ)
42 999 грн.
← купити
Acer Nitro V16 ANV16-41 (NH.QRWEP.00A)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Acer Nitro V 16 ANV16-41 (NH.QRWEP.00A) NH.QRWEP.00A
Geekabyte.com.ua (Київ)
53 999 грн.
← купити
Ноутбук Acer Nitro V16 R5-8645HS/16GB/512 RTX3050 165Hz NH.QRWEP.00A
Rozetka.ua (Київ)
36 925 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acer NH.QRWEP.00A, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Acer Nitro V 16 ANV16-41 (NH.QRWEP.00A). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Acer Nitro V 16 ANV16-41 (NH.QRWEP.00A) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія