шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Acer (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Acer Aspire Lite AL16-54P [NX.D73EP.003]

Конфігурації і ціни 97Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук Acer Aspire Lite AL16-54P (NX.D73EP.003) за ціною від 30999 грн.
Відео 1Фото 12

Серия Acer Aspire Lite AL16-54P

Модифікації Acer Aspire Lite AL16-54P 8
Где купить? [NX.D73EP.003]
Характеристики [NX.D73EP.003]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core i5
Тактова частота
0.9 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
358x245x19 мм
Вага
1.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  33000 грн.    до  46000 грн.

від 30 999  до 49 999 грн.
Ноутбук Acer Aspire Lite 16 i5-1334U/16GB/1TB/Win11 (AL16-54P | | NX.D73EP.003)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
40 483 грн.
← купити
Ноутбук Acer Aspire Lite 16 i5-1334U/16GB/1TB/Win11 (AL16-54P | | NX.D73EP.003)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
39 019 грн.
← купити
Ноутбук Acer Aspire Lite 16 i5-1334U/16GB/1TB/Win11 (AL16-54P || NX.D73EP.003)
Rozetka.ua (Київ)
39 281 грн.
← купити
Ноутбук Acer Aspire Lite 16 16" WUXGA / Intel Core i5-1334U / 32GB DDR5 / 1 ТB SSD / Intel UHD / Windows 11 Home (AL16-54P |
Rozetka.ua (Київ)
45 999 грн.
← купити
Ноутбук Acer Aspire Lite 16 16" WUXGA / Intel Core i5-1334U / 16GB DDR5 / 2 ТB SSD / Intel UHD / Windows 11 Home (AL16-54P |
Rozetka.ua (Київ)
38 999 грн.
← купити
Ноутбук Acer Aspire Lite 16 16" WUXGA / Intel Core i5-1334U / 32 GB DDR5 / 2 ТB SSD / Intel UHD / Windows 11 Home (AL16-54P
Rozetka.ua (Київ)
49 999 грн.
← купити
Ноутбук Acer Aspire Lite 16 16" WUXGA / Intel Core i5-1334U / 16GB DDR5 / 1 ТB SSD / Intel UHD / Windows 11 Home (AL16-54P |
Rozetka.ua (Київ)
33 999 грн.
← купити
Ноутбук Acer Aspire Lite 16 16" WUXGA / Intel Core i5-1334U / 16GB DDR5 / 512GB SSD / Intel UHD / Windows 11 Home (AL16-54P
Rozetka.ua (Київ)
30 999 грн.
← купити
Ноутбук Acer Aspire Lite 16 16" WUXGA / Intel Core i5-1334U / 32 GB DDR5 / 512GB SSD / Intel UHD / Windows 11 Home (AL16-54P
Rozetka.ua (Київ)
42 999 грн.
← купити
Ноутбук Acer Aspire Lite 16 i5-1334U/16GB/1TB/Win11 (AL16-54P || NX.D73EP.003)
Rozetka.ua (Київ)
44 863 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acer NX.D73EP.003, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Acer Aspire Lite AL16-54P (NX.D73EP.003). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Acer Aspire Lite AL16-54P (NX.D73EP.003) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія