шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Acer (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Acer Predator Helios 18 AI PH18-73 [PH18-73-962W]

Конфігурації і ціни 404Відгуки  Обговорення6Корисне14Аксесуари
Купити ноутбук Acer Predator Helios 18 AI PH18-73 (PH18-73-962W) за ціною від 196199 грн.
Відео 22Фото 25

Серия Acer Predator Helios 18 AI PH18-73

Модифікації Acer Predator Helios 18 AI PH18-73 35
Где купить? [PH18-73-962W]
Характеристики [PH18-73-962W]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
18 "
Тип матриці
miniLED
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
3840x2400 (16:10)
Серія
Core Ultra 9
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
64 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
401x308x30 мм
Вага
3.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  170000 грн.    до  255000 грн.

від 196 199  до 233 563 грн.
Acer Ноутбук Acer Predator Helios 18 Al PH18-73-962W (NH.U1RAA.001) Abyssal Black
MTA.ua (Київ)
218 299 грн.
← купити
Ноутбук Acer Predator Helios 18 Al PH18-73-962W Abyssal Black (NH.U1RAA.001) NH.U1RAA.001
Enigma.kiev.ua (Київ)
205 399 грн.
← купити
Ноутбук Acer Predator Helios 18 Al PH18-73-962W Abyssal Black (NH.U1RAA.001) EU
Zhuk.ua (Київ)
207 238 грн.
← купити
Ноутбук Acer Predator Helios 18 Al PH18-73-962W Abyssal Black (NH.U1RAA.001)
Stls.store (Київ)
215 060 грн.
← купити
Ноутбук Acer Predator Helios 18 Al PH18-73-962W Abyssal Black (NH.U1RAA.001) Predator Helios 18 Al PH18-73-962W Abyssal Blac
Denika.ua (Харків)
216 712 грн.
← купити
Ноутбук Acer Predator Helios 18 Al PH18-73-962W Abyssal Black (NH.U1RAA.001) NH.U1RAA.001
Openshop.ua (Київ)
199 279 грн.
← купити
Ноутбук Acer Predator Helios 18 Al PH18-73-962W Abyssal Black (NH.U1RAA.001)
Цифра (Київ)
210 510 грн.
← купити
Acer Predator Helios 18 Al PH18-73-962W Abyssal Black (NH.U1RAA.001) NH.U1RAA.001 + Bag
Luckylink.kiev.ua (Київ)
196 199 грн.
← купити
Ноутбук Acer Predator Helios 18 Al PH18-73-962W Abyssal Black (NH.U1RAA.001) (NH.U1RAA.001)
Техно Їжак (Київ)
209 999 грн.
← купити
Ноутбук Acer Predator Helios 18 AI PH18-73-962W Abyssal Black (NH.U1RAA.001) NH.U1RAA.001
Sota.store (Київ)
205 686 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acer PH18-73-962W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Acer Predator Helios 18 AI PH18-73 (PH18-73-962W). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Acer Predator Helios 18 AI PH18-73 (PH18-73-962W) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія