шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни44Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити умивальник Adamant Beste 550 за ціною від 3454 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Adamant Beste 550

Вага (кг): 10; Габарити (мм): 550x350x110; Гарантія виробника: 5 років; Країна походження бренду: Україна; Глибина чаші (мм): 95; Форма: овальна; Матеріал умивальника: штучний камінь; Тип монтажу: накладний на стільницю
Колір
Тип монтажу
накладний на стільницю
Матеріал умивальника
штучний камінь
Форма
овальна
Глибина чаші
95 мм
Країна походження бренду
Україна
Гарантія виробника
5 років
Габарити (ШхГхВ)
550x350x110 мм
Вага
10 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 454  до 6 394 грн.
Adamant Adamant Beste 540x350 B&W BESTE NEW black-03
Венкон (Київ)
5 560 грн.
← купити
Раковина накладна Adamant Beste New 540x350x105мм біла (100002850) 100002850
Teploradost.com.ua (Київ)
4 680 грн.
← купити
Раковина Adamant Beste New, 540x350x11мм чорно-біла (100003542) 100003542
Moyo.ua (Київ)
← купити
Adamant BESTE NEW 100002850 білий
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Умывальник Adamant Beste New white 100002850 799
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Раковина, умивальник Adamant beste new, штучний камінь, овальна, без отвору для змішувача та переливу, 540x350x11мм, накладн
Tviy-Dim.com (Київ)
3 454 грн.
← купити
Adamant BESTE NEW (100003542) BESTENEW(100003542)
COMFY.ua (Київ)
5 559 грн.
← купити
Раковина накладна Adamant BESTE NEW, овальна (100002850) 100002850
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Раковина накладна Adamant BESTE NEW, овальна (100002850)
MAUDAU (Київ)
← купити
Adamant Раковина, умивальник BESTE NEW, штучний камінь, овальна, без відвару для змішувача та переливу, 540x350x11мм, врізни
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Adamant Beste 550, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: умивальник Adamant Beste 550. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на умивальник Adamant Beste 550 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія