шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни143Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити кухонна мийка Adamant Prizma за ціною від 4550 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Adamant Prizma

Країна походження бренду: Україна; Розміри основної чаші (мм): 520x375x200; Комплектація: Розміри робочої поверхні (мм): 590x500; Перелив; Форма: прямокутна; Матеріал корпуса: гранітний композит; Тип монтажу: врізна накладна
Колір
Тип монтажу
врізна накладна
Матеріал корпуса
гранітний композит
Форма
прямокутна
Перелив
Розміри робочої поверхні
590x500 мм
Розміри основної чаші (ДхШхГ)
520x375x200 мм
Країна походження бренду
Україна
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4100 грн.    до  5750 грн.

від 4 550  до 5 526 грн.
Кухонная мойка Adamant Prizma 590x495x200 чёрный 71223
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
5 425 грн.
← купити
Кухонна мийка Adamant PRIZMA антрацит 590x495x200 мм, без крила 59 см
MAUDAU (Київ)
← купити
Кухонна мийка зі штучного каменю/кварцева 590х495х200 мм, квадратна PRIZMA Adamant Mokko Шоколадний(30880590495)
Rozetka.ua (Київ)
5 360 грн.
← купити
Кухонная мойка Adamant Prizma 590x495x200 белый 424223
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Кухонная мойка Adamant Prizma 590x495x200 Sand сахара 425223
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Кухонная мойка Adamant Prizma 590x495x200 серый 426223
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Кухонная мойка Adamant Prizma 590x495x200 коричневый 427223
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Кухонная мойка Adamant Prizma 590x495x200 avena 428223
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
5 424 грн.
← купити
Кухонная мойка Adamant Prizma 590x495x200 terra 429223
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Кухонная мойка Adamant Prizma 590x495x200 ivory 430223
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Adamant Prizma, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонна мийка Adamant Prizma. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонна мийка Adamant Prizma у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія