шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 33Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити USB-флешка Addlink U25 (64Gb) за ціною від 375 грн.
Фото 4

Серия Addlink U25

Модифікації Addlink U25 2
Где купить? [U25 64Gb]
Характеристики [U25 64Gb]
Колір
Об'єм
64 ГБ
Інтерфейс підключення
USB-A 2.0
Висувний роз'єм
Матеріал корпуса
метал
Вушко для ремінця
Гарантія виробника
5 років
Розміри
58x21x7 мм
Вага
12 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  450 грн.    до  650 грн.
Addlink U12
U12 64Gb
від 374 грн.
PNY Elite Steel 3.1
Elite Steel 3.1 64Gb
від 569 грн.
Wibrand Stingray
Stingray 64Gb
від 299 грн.
Wibrand Ant
Ant 64Gb
від 409 грн.
Addlink U10
U10 64Gb
від 375 грн.
Addlink U20
U20 64Gb
USAMS USB 3.0 Rotata...
USB 3.0 Rotatable High Sp...
від 359 грн.
Silicon Power Jewel ...
Jewel J80 64Gb
від 428 грн.
Hoco UD4 Intelligent
UD4 Intelligent 64Gb
від 292 грн.
Xiaomi U-Disk Thumb ...
U-Disk Thumb Drive 64Gb
від 599 грн.
T&G 104 Metal Series...
104 Metal Series 3.0 64Gb
від 491 грн.
Addlink U30
U30 64Gb
Hoco UD16
UD16 64Gb
від 424 грн.
T&G 009 Star Series ...
009 Star Series 3.0 64Gb
від 437 грн.
T&G 114 Series 3.0
114 Series 3.0 64Gb
від 425 грн.
A-Data UR350
UR350 64Gb
від 353 грн.
XO U50
U50 64Gb
від 408 грн.
T&G 106 Metal Series...
106 Metal Series 3.0 64Gb
від 440 грн.
Verbatim Metal Execu...
Metal Executive 64Gb
від 459 грн.
USAMS Aluminum Alloy...
Aluminum Alloy High Speed...
від 469 грн.
Wibrand Hawk
Hawk 64Gb
Remax RX-801
RX-801 64Gb
від 385 грн.
Wibrand Shark
Shark 64Gb
від 308 грн.
Wibrand Chameleon
Chameleon 64Gb
від 259 грн.
Hi-Rali Shuttle Seri...
Shuttle Series 3.0 64Gb
від 422 грн.
Hoco UD9 Insightful
UD9 Insightful 64Gb
від 284 грн.
Team Group C162
C162 64Gb
від 399 грн.
Apacer AH353
AH353 64Gb
від 407 грн.
A-Data UV210
UV210 64Gb
від 368 грн.
Hoco UD13
UD13 64Gb
від 452 грн.

від 375  до 817 грн.
AddLink ad64GBU25S2
Mallprix.com (Київ)
375 грн.
← купити
USB флеш накопичувач AddLink 64GB U25 Silver USB 2.0 (ad64GBU25S2) ad64GBU25S2
Itbox.ua (Київ)
491 грн.
← купити
USB флеш накопичувач AddLink 64GB U25 Silver USB 2.0 (ad64GBU25S2) ad64GBU25S2
Brain.com.ua (Київ)
488 грн.
← купити
USB флеш накопичувач AddLink 64GB U25 Silver USB 2.0 (ad64GBU25S2) ad64GBU25S2
Comtrading.ua (Київ)
688 грн.
← купити
addlink 64 GB U25 USB 2.0 Silver (ad64GBU25S2) ad64GBU25S2
Luckylink.kiev.ua (Київ)
478 грн.
← купити
Флеш пам'ять USB AddLink U25 64GB USB 2.0 Silver (ad64GBU25S2)
Rozetka.ua (Київ)
481 грн.
← купити
USB флеш накопичувач AddLink 64GB U25 Silver USB 2.0 (ad64GBU25S2)
Rozetka.ua (Київ)
686 грн.
← купити
AddLink U25 64GB USB Flash Drive (Silver) ad64GBU25S2
Rozetka.ua (Київ)
458 грн.
← купити
USB флеш накопичувач AddLink 64GB U25 Silver USB 2.0 (ad64GBU25S2)
Rozetka.ua (Київ)
727 грн.
← купити
Флешка addlink 64 GB U25 USB 2.0 Silver (ad64GBU25S2)
Rozetka.ua (Київ)
630 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Addlink U25 64Gb, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: usb-флешка Addlink U25 (64Gb). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на usb-флешка Addlink U25 (64Gb) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія