шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити електрочайник Adler AD 1234 за ціною від 549 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Adler AD 1234

Вага (кг): 0.8; Подача води: Матеріал: пластик; Знімний фільтр від накипу; Відкривання кришки кнопкою; Індикатор рівня води; Нагрівальний елемент: прихований; Споживана потужність (Вт): 2200;єм (л): 1.7; Об' Тип: електрочайник
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
1.7 л
Споживана потужність
2200 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
+
Відкривання кришки кнопкою
Знімний фільтр від накипу
Матеріал
пластик
Джерело живлення
230 В
Вага
0.8 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 549  до 1 795 грн.
Електрочайник ADLER AD 1234
FOXTROT.UA (Київ)
763 грн.
← купити
Електрочайник Adler AD 1234
Itbox.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Adler Ad 1234
Цифра (Київ)
585 грн.
← купити
Електрочайник Adler Ad 1234
Stls.store (Київ)
591 грн.
← купити
Adler AD 1234
Mallprix.com (Київ)
592 грн.
← купити
Adler AD 1234 White AD1234White
COMFY.ua (Київ)
765 грн.
← купити
Електрочайник Adler AD 1234
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Adler AD 1234
Timesport.com.ua (Львів)
1 795 грн.
← купити
Електрочайник Adler AD 1234
Citrus.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Adler AD 1234
Zhuk.ua (Київ)
549 грн.
← купити
Чайник Adler AD 1234 пластиковий 2200Вт 1,7 л
MAUDAU (Київ)
820 грн.
← купити
Adler Електрочайник Adler AD 1234 White 1.7 л 2.2 кВт
MTA.ua (Київ)
675 грн.
← купити
Чайник електричний Adler AD-1234 1,7 л
Rozetka.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Електрочайник Adler AD 1234
Rozetka.ua (Київ)
662 грн.
← купити
Чайник електричний Adler AD-1234 1,7 л 4185672
Rozetka.ua (Київ)
844 грн.
← купити
Електрочайник Adler AD 1234, 2200W, 1.7л, з індикатором рівня води, білий
Rozetka.ua (Київ)
1 095 грн.
← купити
Чайник Adler AD 1234 1.7L
Rozetka.ua (Київ)
685 грн.
← купити
Чайник електричний Adler AD-1234 1,7 л
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Електрочайник Adler AD 1234 [132604]
Rozetka.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Електричний чайник Adler AD 1234, 1.7L, 2200 Вт
Rozetka.ua (Київ)
720 грн.
← купити
Електрочайник Adler AD 1234 з індикатором рівня води 2200W 1.7л White
Rozetka.ua (Київ)
1 097 грн.
← купити
Електрочайник Adler AD 1234 (1.7 л, 2200 Вт)
Rozetka.ua (Київ)
680 грн.
← купити
Електрочайник Adler 1.7 л (AD 1234)
Rozetka.ua (Київ)
758 грн.
← купити
Електрочайник Adler AD 1234, 1.7 л, 2200 Вт, пластик, прихований нагрівач, фільтр від накипу, авто вимкнення, база 360 °, бі
Rozetka.ua (Київ)
1 140 грн.
← купити
Електрочайник Adler AD 1234
Rozetka.ua (Київ)
625 грн.
← купити
Чайник електричний Adler AD 1234 1.7 л пластиковий електрочайник з автоматичним вимкненням
Rozetka.ua (Київ)
629 грн.
← купити
Электрочайник Adler AD 1234 з індикатором рівня води 2200W 1.7л White
Rozetka.ua (Київ)
979 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Adler AD 1234, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрочайник Adler AD 1234. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрочайник Adler AD 1234 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія