шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити електрочайник Adler AD 1306 за ціною від 659 грн.
Фото 15

Характеристики та опис Adler AD 1306

Габарити (см): 25.5x22.5x16; Матеріал: скло; Подача води: Підсвічування; Знімна кришка; Індикатор рівня води; Нагрівальний елемент: прихований; Споживана потужність (Вт): 2200;єм (л): 1.8; Об' Тип: електрочайник
Колір
Тип
електрочайник
Об'єм
1.8 л
Споживана потужність
2200 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
+
Знімна кришка
Підсвічування
Матеріал
скло
Довжина кабелю
0.7 м
Джерело живлення
230 В
Габарити
25.5x22.5x16 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 659  до 1 273 грн.
Електрочайник Adler AD 1306 White
Zhuk.ua (Київ)
659 грн.
← купити
Електрочайник скляний Adler AD 1306 1.8 л 2200 Вт білий
Rozetka.ua (Київ)
1 270 грн.
← купити
Електрочайник скляний Adler AD 1306, 1.8L, LED, 2200 Вт
Rozetka.ua (Київ)
850 грн.
← купити
Електрочайник Adler AD 1306, 1,8 л, скляний корпус, 2200 Вт, Білий
Rozetka.ua (Київ)
1 273 грн.
← купити
Електрочайник Adler AD 1306 зі скла | 1,8 л | LED-підсвічування
Rozetka.ua (Київ)
820 грн.
← купити
Електрочайник скляний Adler 1.8 л білий (AD 1306)
Rozetka.ua (Київ)
912 грн.
← купити
Електричний скляний чайник Adler AD 1306, 1.8 л, біле LED підсвічування, нержавіюча сталь, захист від перегріву, знімна криш
Rozetka.ua (Київ)
1 160 грн.
← купити
Електрочайник Adler AD 1306
Rozetka.ua (Київ)
979 грн.
← купити
Електрочайник Adler 1,8л AD 1306
Rozetka.ua (Київ)
724 грн.
← купити
Електричний чайник Adler AD 1306 White – скляний чайник 1.8 л
Rozetka.ua (Київ)
759 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Adler AD 1306, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрочайник Adler AD 1306. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрочайник Adler AD 1306 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія