шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити електрочайник Adler AD 1349 за ціною від 1656 грн.
Відео 1Фото 12

Характеристики та опис Adler AD 1349

Вага (кг): 0.9; Габарити (см): 30x20x17; Матеріал: сталь; Подача води: Дисплей; Звуковий сигнал закипання; Знімна кришка; Термометр; Підтримка t° (чайник); Регулювання температури (°C): 40 – 100; Терморегулятор; Індикатор рівня води: немає; Нагрівальний елемент: прихований; Споживана потужність (Вт): 1100
Колір
Тип
для заварювання кави
Дизайн
хай-тек
Об'єм
1 л
Споживана потужність
1100 Вт
Нагрівальний елемент
прихований
Індикатор рівня води
немає
Терморегулятор
Регулювання температури
40 – 100 °C
Підтримка t° (чайник)
Термометр
Знімна кришка
Звуковий сигнал закипання
Дисплей
Матеріал
сталь
Довжина кабелю
0.75 м
Джерело живлення
230 В
Габарити
30x20x17 см
Вага
0.9 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1700 грн.    до  2500 грн.

від 1 656  до 2 691 грн.
Електрочайник Adler AD 1349
Redprice.sale (Львів)
2 015 грн.
← купити
Електричний чайник Adler AD1349
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 347 грн.
← купити
Електрочайник Adler AD 1349
Zhuk.ua (Київ)
1 679 грн.
← купити
Електрочайник Adler AD 1349
Denika.ua (Харків)
1 656 грн.
← купити
Електричний чайник Adler AD 1349 з регулюванням і підтриманням температури
MAUDAU (Київ)
1 848 грн.
← купити
Електрочайник Adler AD 1349 NW64131
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Чайник метал Adler AD-1349
Rozetka.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Чайник метал Adler AD-1349 white
MAUDAU (Київ)
2 007 грн.
← купити
Електрочайник Adler AD 1349
MAUDAU (Київ)
1 959 грн.
← купити
Чайник метал Adler AD-1349
MAUDAU (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Adler AD 1349, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрочайник Adler AD 1349. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрочайник Adler AD 1349 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія