шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити тостер Adler AD 3043 за ціною від 1012 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Adler AD 3043

Вага (кг): 1.7; Матеріал корпуса: пластик з металом; Зажим-фіксатор; Функції та можливості: індикатор готовності; Кількість виробів: 4; Потужність (Вт): 1300; Тип: бутербродниця
Колір
Тип
бутербродниця
Потужність
1300 Вт
Кількість виробів
4
Функції та можливості
індикатор готовності
Комплектація
форми для сендвічів
Антипригарне покриття
Зажим-фіксатор
Відсік для шнура живлення
Матеріал корпуса
пластик з металом
Вага
1.7 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 012  до 1 794 грн.
Бутербродниця ADLER AD 3043 AD3043
FOXTROT.UA (Київ)
1 545 грн.
← купити
Adler Ad 3043
Цифра (Київ)
1 268 грн.
← купити
Adler Ad 3043
Stls.store (Київ)
1 281 грн.
← купити
Бутербродниця Adler AD 3043
Redprice.sale (Львів)
1 569 грн.
← купити
Adler AD 3043 XXL AD3043XXL
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бутербродниця Adler AD 3043
Semtech.com.ua (Луцьк)
1 062 грн.
← купити
Бутербродница Adler AD 3043
Citrus.ua (Київ)
← купити
Бутербродниця Adler AD 3043 XXL
Zhuk.ua (Київ)
1 219 грн.
← купити
Бутербродниця Adler AD 3043
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 344 грн.
← купити
Бутербродниця Adler AD 3043 XXL
Foroom.com.ua (Київ)
1 012 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Adler AD 3043, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тостер Adler AD 3043. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тостер Adler AD 3043 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія