шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити соковитискач Adler AD 4130 за ціною від 3639 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Adler AD 4130

Вага (кг): 3.4; Габарити (см): 35х36.5х15; Матеріал корпуса: пластик;якоті; автоматичний викид м' Макс. оберти (об/хв): 105; Управління: поворотний перемикач; Потужність (Вт): 150; Ємність для соку (л): 0.65; Тип: шнекова
Колір
Тип
шнекова
Ємність для соку
0.65 л
Ємність для макухи
0.95 л
Потужність
150 Вт
Ємність для соку
окремостояча
Управління
поворотний перемикач
Кількість швидкостей
1
Макс. оберти
105 об/хв
Реверс
Функції
автоматичний викид м'якоті
Матеріал корпуса
пластик
Кругла горловина
Габарити (ВxШxГ)
35х36.5х15 см
Вага
3.4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 639  до 6 063 грн.
Соковижималка Adler AD 4130
Saren.com.ua (Львів)
4 508 грн.
← купити
Соковижималка Adler AD 4130
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 501 грн.
← купити
Соковитискач шнековий для овочів і фруктів Adler AD 4130
MAUDAU (Київ)
3 639 грн.
← купити
Соковитискач шнековий для цитрусових фруктів та овочів Adler AD 4130 домашній електричний на 150Вт
Rozetka.ua (Київ)
4 303 грн.
← купити
Соковижималка Adler AD 4130
Zaua.store (Львів)
4 498 грн.
← купити
Соковижималка Adler AD 4130
Tomdom.in.ua (Львів)
4 504 грн.
← купити
Соковижималка Adler AD 4130
Timesport.com.ua (Львів)
4 495 грн.
← купити
Соковитискач шнековий для цитрусових фруктів та овочів Adler AD 4130 домашній електричний на 150Вт
Rozetka.ua (Київ)
4 709 грн.
← купити
Соковитискач шнековий для цитрусових фруктів та овочів Adler AD 4130 домашній електричний на 150Вт
Rozetka.ua (Київ)
4 259 грн.
← купити
Соковитискач шнековий для цитрусових фруктів та овочів Adler AD 4130 домашній електричний на 150Вт
Rozetka.ua (Київ)
4 012 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Adler AD 4130, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: соковитискач Adler AD 4130. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на соковитискач Adler AD 4130 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія