шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити кавоварка Adler AD 4400 за ціною від 4390 грн.
Відео 1Фото 19

Характеристики та опис Adler AD 4400

Габарити (см): 7х22.5х7; Потужність (Вт): 90; Резервуар для молока: Тиск (бар): 20;єм резервуара (л): 0.08; Об' Порцій за 1 раз: 1; Сумісні капсули: Nespresso Original; в капсулах; Кава: мелена; Тип: портативна
Колір
Тип
портативна
Кава
мелена
в капсулах
Сумісні капсули
Nespresso Original
Порцій за 1 раз
1 шт.
Резервуар для води
0.08 л
Тиск
20 бар
Споживана потужність
90 Вт
Габарити (ШхВхГ)
7х22.5х7 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 390  до 6 020 грн.
Кавоварка портативна Adler AD 4400
Tomdom.in.ua (Львів)
4 396 грн.
← купити
Портативна кавоварка Adler AD 4400
Denika.ua (Харків)
4 517 грн.
← купити
Кавоварка Adler AD 4400
Zhuk.ua (Київ)
4 589 грн.
← купити
Портативна кавоварка Adler AD 4400 акумулятор 7500 мАг тиск 20 бар живлення від USB для мелених зерен та капсул Nespresso
MAUDAU (Київ)
4 390 грн.
← купити
Кавоварка електрична Adler AD 4400, компактна, 80 мл, акумулятор 7500 мАг, чорний
Rozetka.ua (Київ)
5 808 грн.
← купити
Кавоварка портативна Adler AD 4400
Zaua.store (Львів)
← купити
Кавоварка Adler AD 4400, портативна, акумулятор 7500mAh, 20 Бар, USB
Rozetka.ua (Київ)
6 020 грн.
← купити
Кофеварка електрична Adler AD 4400 з аккумулятором 7500 мАг 80 мл
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна кофеварка Adler AD 4400
Rozetka.ua (Київ)
5 240 грн.
← купити
Портативна кофеварка Adler AD 4400, 7500 мАг, 20 бар, на 4 чашки еспресо, нагрів води до 92°C, USB-C, сумісна з капсулами Ne
Rozetka.ua (Київ)
4 860 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Adler AD 4400, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кавоварка Adler AD 4400. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кавоварка Adler AD 4400 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія