шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити точило для ножів Adler AD 4530 за ціною від 524 грн.
Відео 1Фото 14

Характеристики та опис Adler AD 4530

Ширина (мм): 45; Довжина (мм): 250; Заточка ножиць; Серейторне заточування; Макс. зернистість (grit): 1000; Мін. зернистість (grit): 400; Матеріал абразиву: алмаз/камінь/кераміка; Тип: ручне точило
Тип
ручне точило
Матеріал абразиву
алмаз/камінь/кераміка
Мін. зернистість
400 grit
Макс. зернистість
1000 grit
Серейторне заточування
Заточка ножиць
Довжина
250 мм
Ширина
45 мм
5 насадок для заточки прямих, зубчастих ножів та ножиць з абразивними поверхнями з:
• карбіду вольфраму — попередня заточка затуплених ножів;
• алмазу — для щоденної заточки і підтримки гостроти леза;
• кераміки 1000 — щадна щоденна заточка;
• кераміки 400 — спеціально для зубчастих ножів (наприклад, хлібних ножів);
• алмазного пазу — легка заточка ножиць.

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 524  до 1 100 грн.
5-етапна точила для ножів та ножиць Adler AD 4530 керамічні алмазні зубчасті гладкі ножиці
Rozetka.ua (Київ)
524 грн.
← купити
Точилка для гладких і зубчастих ножів і ножиць Adler AD 4530, 5-ступеневе, алмаз + кераміка + вольфрам
Rozetka.ua (Київ)
590 грн.
← купити
Точилка для ножів та ножиць Adler (AD 4530)
Rozetka.ua (Київ)
581 грн.
← купити
Точилка для ножів та ножиць Adler AD 4530, 5 етапів, алмазне та керамічне заточування, для прямих та зубчастих ножів, регулю
Rozetka.ua (Київ)
1 100 грн.
← купити
Точилка для ножів Adler AD 4530 п'ятиетапна прецизійна Білий
Rozetka.ua (Київ)
785 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Adler AD 4530, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: точило для ножів Adler AD 4530. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на точило для ножів Adler AD 4530 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія