шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити слайсер Adler AD 4703 за ціною від 1893 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Adler AD 4703

Габарити (см): 44.1x24.5x21.6; Матеріал корпуса: пластик; Можливість складання; Відсік для шнура; Тримач із захистом пальців; Захист від випадкового ввімкнення; Макс. товщина скибочок (мм): 15; Мін. товщина скибочок (мм): 0.1; Діаметр леза (мм): 170; Тип ножа: хвилеподібний; Потужність (Вт): 150
Колір
Потужність
150 Вт
Тип ножа
хвилеподібний
Діаметр леза
170 мм
Мін. товщина скибочок
0.1 мм
Макс. товщина скибочок
15 мм
Захист від випадкового ввімкнення
Тримач із захистом пальців
Відсік для шнура
Довжина кабелю
1.05 м
Можливість складання
Матеріал корпуса
пластик
Габарити
44.1x24.5x21.6 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Руководство Adler AD 4703
від 1 893  до 3 225 грн.
Скиборізка Adler AD 4703
Redprice.sale (Львів)
3 218 грн.
← купити
Adler AD 4703 AD4703
COMFY.ua (Київ)
2 309 грн.
← купити
Скиборізка (слайсер) Adler AD 4703
Denika.ua (Харків)
1 929 грн.
← купити
Скиборізка Adler AD 4703
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 221 грн.
← купити
Слайсер-ломтерізка Adler AD 4703 400 Вт лезо нержавіюча сталь 0-15 мм товщина скибочки 0-15 мм
MAUDAU (Київ)
2 079 грн.
← купити
Ломтерізка (слайсер) Adler AD 4703 NW33867
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 893 грн.
← купити
Слайсер Adler AD-4703
Rozetka.ua (Київ)
2 419 грн.
← купити
Скиборізка Adler AD 4703
Tomdom.in.ua (Львів)
3 224 грн.
← купити
Скиборізка Adler AD 4703
Saren.com.ua (Львів)
3 225 грн.
← купити
Скиборізка Adler AD 4703
Timesport.com.ua (Львів)
3 215 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Adler AD 4703, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: слайсер Adler AD 4703. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на слайсер Adler AD 4703 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія