шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити плита Adler AD 6513 за ціною від 2079 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Adler AD 6513

Габарити (см): 4.5x29x36.5; Автовимкнення: варильної поверхні; Захист від дітей; Потужність конфорок: 2 кВт; Індикатор залишкового тепла; Робоча поверхня: склокераміка; Управління конфорками: сенсорне; Плита: електрична
Колір
Тип варильної поверхніелектрична
Управління конфоркамисенсорне
Варильна поверхня
Робоча поверхнясклокераміка
К-ть індукційних конфорок1 шт.
Індикатор залишкового тепла
Потужність конфорок2 кВт
Діаметр конфорок19 см
Додатково
Захист від дітей
Автоматичне вимиканняварильної поверхні
Дисплей
Загальні характеристики
Потужність підключення2 кВт
Габарити (ВхШхГ)4.5x29x36.5 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 079  до 4 015 грн.
Настільна плита Adler AD 6513
Redprice.sale (Львів)
2 206 грн.
← купити
Настільна плита Adler AD 6513
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 209 грн.
← купити
Індукційна плита Adler AD 6513 2000 Вт
MAUDAU (Київ)
2 079 грн.
← купити
Індукційна плита настільна Adler AD 6513 2000W Чорна (SH018423)
Rozetka.ua (Київ)
3 216 грн.
← купити
Настільна плита Adler AD 6513
Tomdom.in.ua (Львів)
2 212 грн.
← купити
Настільна плита Adler AD 6513
Saren.com.ua (Львів)
2 213 грн.
← купити
Настільна плита Adler AD 6513
Timesport.com.ua (Львів)
2 203 грн.
← купити
Індукційна електрична плита Adler AD-6513 настільна варильна панель на 2 кВт із сенсорним керуванням таймер сну блокування в
Rozetka.ua (Київ)
2 808 грн.
← купити
Індукційна плита настільна Adler AD 6513 2000Вт (Польща)
Rozetka.ua (Київ)
2 285 грн.
← купити
Індукційна плита настільна Adler AD 6513 2000W Чорна (N018423)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Індукційна плита настільна Adler AD 6513 2000W Чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Індукційна плита настільна Adler AD 6513 2000W Чорна (TB018423)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Індукційна електроплита сенсорна настільна Adler AD 6513
Rozetka.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
Індукційна плита Adler AD-6513 2000 Вт використовується для розігріву або приготування страв.
Rozetka.ua (Київ)
4 015 грн.
← купити
Індукційна плита Adler AD 6513 (01808)
Rozetka.ua (Київ)
2 178 грн.
← купити
Настільна плита Adler AD 6513
Rozetka.ua (Київ)
3 108 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Adler AD 6513, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: плита Adler AD 6513. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на плита Adler AD 6513 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія