шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити пилосос Adler AD 7064 за ціною від 5437 грн.
Відео 1Фото 28

Характеристики та опис Adler AD 7064

Габарити (см): 105.5x23.7x21.4; Рівень шуму (дБ): 78; Час роботи (хв): 114; Ємність акумулятора (Агод): 2; Напруга батареї (В): 25.2; Комплектний акумулятор: 2 шт.; Живлення: акумулятор; Зарядна станція: настінна; підлогонатирач (для протирання): полотер (для протирання); пилова: пилова; щілинна: щілинна
Колір
Типвертикальний з портативним
Прибираннясухе і вологе
Пилозбірникциклон
Характеристики
Споживана потужність350 Вт
Сила всмоктування13000 Па
Об'єм пилозбірника0.6 л
Об'єм ємності для води0.15 л
Регулювання потужностіна ручці
Авторегулювання потужності
Фільтр тонкого очищенняEPA 12
Насадки в комплекті
Функції насадокелектрична турбощітка
щілинна
пилова
полотер (для протирання)
Док-станція
Зарядна станціянастінна
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Комплектний акумулятор2 шт.
Напруга батареї25.2 В
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора2 Агод
Час роботи114 хв
Індикатор рівня заряду
Інше
Рівень шуму78 дБ
LED підсвічування
Габарити (ВхШхГ)105.5x23.7x21.4 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6000 грн.    до  8750 грн.

від 5 437  до 8 239 грн.
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Adler AD 7064
Zaua.store (Львів)
7 592 грн.
← купити
Adler AD7064
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Adler AD 7064
Semtech.com.ua (Луцьк)
7 595 грн.
← купити
Акумуляторний пилосос вертикальний Adler AD 7064 2-в-1 для сухого та вологого прибирання
MAUDAU (Київ)
6 804 грн.
← купити
Пилосос бездротовий Adler AD 7064 350Вт для сухого та вологого прибирання акумулятор 2000 мАг
Rozetka.ua (Київ)
8 239 грн.
← купити
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Adler AD 7064
Tomdom.in.ua (Львів)
7 598 грн.
← купити
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Adler AD 7064
Saren.com.ua (Львів)
7 599 грн.
← купити
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Adler AD 7064
Timesport.com.ua (Львів)
7 589 грн.
← купити
Вертикальний акумуляторний пилосос Adler AD 7064 2 в 1 для сухого та вологого прибирання
Rozetka.ua (Київ)
5 437 грн.
← купити
Пилосос бездротовий Adler AD 7064 350Вт для сухого та вологого прибирання акумулятор 2000 мАг
Rozetka.ua (Київ)
8 153 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Adler AD 7064, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Adler AD 7064. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Adler AD 7064 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія