шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари6
Купити пилосос Adler AD 7077 за ціною від 6207 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Adler AD 7077

Рівень шуму (дБ): 78; Час роботи (хв): 27; Ємність акумулятора (Агод): 2.6; Напруга батареї (В): 14.8; Живлення: акумулятор; Самоочищення насадки; Зарядна станція: підлогова; Функції насадок: підлогонатирач (для протирання): полотер (для протирання); Фільтр тонкого очищення: HEPA 13; Регулювання потужності: на ручці
Колір
Типвертикальний
Прибираннясухе і вологе
Збирання води
Пилозбірникконтейнер
Характеристики
Сила всмоктування12000 Па
Об'єм пилозбірника0.4 л
Об'єм ємності для води0.48 л
Регулювання потужностіна ручці
Фільтр тонкого очищенняHEPA 13
Насадки в комплекті
Функції насадокполотер (для протирання)
Док-станція
Зарядна станціяпідлогова
Самоочищення насадки
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Напруга батареї14.8 В
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора2.6 Агод
Час роботи27 хв
Час зарядки5 год
Інше
Рівень шуму78 дБ
Дисплей
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 207  до 7 976 грн.
Вертикальний пилосос (1В1) Adler AD 7077
Tomdom.in.ua (Львів)
6 779 грн.
← купити
Акумуляторний ручний вертикальний пилосос Adler AD 7077 120Вт для сухого та вологого прибирання
Rozetka.ua (Київ)
7 254 грн.
← купити
Вертикальний пилосос (1В1) Adler AD 7077
Saren.com.ua (Львів)
6 780 грн.
← купити
Вертикальний акумуляторний пилосос Adler AD 7077 2 в 1 для сухого та вологого прибирання
Rozetka.ua (Київ)
7 976 грн.
← купити
Акумуляторний ручний вертикальний пилосос Adler AD 7077 120Вт для сухого та вологого прибирання
Rozetka.ua (Київ)
7 179 грн.
← купити
Акумуляторний ручний вертикальний пилосос Adler AD 7077 120Вт для сухого та вологого прибирання
Rozetka.ua (Київ)
6 207 грн.
← купити
Акумуляторний ручний вертикальний пилосос Adler AD 7077 120Вт для сухого та вологого прибирання
Rozetka.ua (Київ)
7 163 грн.
← купити
Вертикальний пилосос (1В1) Adler AD 7077
Rozetka.ua (Київ)
7 721 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Adler AD 7077, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Adler AD 7077. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Adler AD 7077 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія