шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари6
Купити пилосос Adler AD 7079 за ціною від 4471 грн.
Відео 1Фото 24

Характеристики та опис Adler AD 7079

Вага (кг): 2.3; Рівень шуму (дБ): 78; Час роботи (хв): 50; Ємність акумулятора (Агод): 2.2; Напруга батареї (В): 25.9; Живлення: акумулятор; пилова: пилова; щілинна: щілинна; Функції насадок: електрична турбощітка; Фільтр тонкого очищення: HEPA 13; Регулювання потужності: на ручці;єм пилозбірника (л): 0.4
Колір
Типвертикальний з портативним
Прибираннясуха
Пилозбірникциклон
Характеристики
Споживана потужність300 Вт
Сила всмоктування25000 Па
Об'єм пилозбірника0.4 л
Регулювання потужностіна ручці
Фільтр тонкого очищенняHEPA 13
Насадки в комплекті
Функції насадокелектрична турбощітка
щілинна
пилова
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Напруга батареї25.9 В
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора2.2 Агод
Час роботи50 хв
Час зарядки5 год
Індикатор рівня заряду
Інше
Рівень шуму78 дБ
Тип трубителескопічна
LED підсвічування
Дисплей
Вага2.3 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4800 грн.    до  6250 грн.

від 4 471  до 6 570 грн.
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Adler AD 7079
Redprice.sale (Львів)
6 570 грн.
← купити
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Adler AD 7079 White
Denika.ua (Харків)
4 471 грн.
← купити
Adler AD7079
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 664 грн.
← купити
Вертикальний акумуляторний пілосос Adler AD 7079 300Вт сенсорний дисплей LED HEPA 13, набір насадок
Rozetka.ua (Київ)
5 615 грн.
← купити
Ручний акумуляторний пілосос Adler AD 7079 LED EPA12 HEPA13 DUST SCANNER 6500-25000Па
Rozetka.ua (Київ)
5 346 грн.
← купити
Вертикальний бездротовий пилосос Adler AD 7079, LED, HEPA 13, 0.4L, 300 Вт
Rozetka.ua (Київ)
5 610 грн.
← купити
Пилосос вертикальний бездротовий AD 7079 300 Вт з дисплеєм Білий
Rozetka.ua (Київ)
6 328 грн.
← купити
Акумуляторний пилосос 2в1 вертикальний + ручний Adler AD 7079
Rozetka.ua (Київ)
5 199 грн.
← купити
Вертикальний + ручний пілосос (2в1) Adler AD 7079 White
Rozetka.ua (Київ)
5 186 грн.
← купити
Вертикальний акумуляторний пілосос Adler AD 7079, 300 Вт, сенсорний LED дисплей, потужність всмоктування до 25 000 Па, 4 реж
Rozetka.ua (Київ)
4 990 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Adler AD 7079, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Adler AD 7079. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Adler AD 7079 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія