шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити вентилятор Adler AD 7302 за ціною від 665 грн.

Характеристики та опис Adler AD 7302

Діаметр (см): 23; регулювання нахилу; поворотна система; Кількість швидкостей: 2; Споживана потужність (Вт): 35; Механізм: осьовий; Тип: настільний
Колір
Тип
настільний
Механізм
осьовий
Споживана потужність
35 Вт
Кількість швидкостей
2
Функції
поворотна система
регулювання нахилу
Діаметр
23 см
Кількість лопатей
3 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Ссылка на официальный сайт Adler AD 7302
Инструкция к Adler AD 7302
від 665  до 2 184 грн.
Adler Вентилятор Adler AD 7302 White
MTA.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Adler AD7302
Mallprix.com (Київ)
954 грн.
← купити
Вентилятор ADLER AD 7302 White AD7302
FOXTROT.UA (Київ)
999 грн.
← купити
Adler AD 7302 AD7302
COMFY.ua (Київ)
← купити
Вентилятор Adler AD7302
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Вентилятор Adler AD7302
Itbox.ua (Київ)
← купити
Вентилятор настільний Adler AD 7302
Timesport.com.ua (Львів)
2 184 грн.
← купити
Вентилятор AdlerAD 7302 white настільний/ 45Вт/ D=23см/ автоповорот/ білий AD7302
Comtrading.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Вентилятор настільний Adler AD 7302
Foroom.com.ua (Київ)
665 грн.
← купити
Вентилятор 23см Adler AD 7302
MAUDAU (Київ)
820 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Adler AD 7302, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вентилятор Adler AD 7302. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вентилятор Adler AD 7302 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія