шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити наручний годинник Adriatica A3834.5197QF за ціною від 13216 грн.
Відео 2Фото 10

Характеристики та опис Adriatica A3834.5197QF

Товщина (мм): 9; Діаметр (ширина) (мм): 34; Захист від води: 30 WR / 3 ATM; Застібка: кліпса (розкладається); Колір ремінця: нержавіюча сталь; Ремінець: браслет сталь; Матеріал скла: сапфірове; Колір корпуса: нержавіюча сталь; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; фази місяця; дата (число місяця); день тижня
Статьжіночі
Країна походження брендуШвейцарія
Swiss Made
Механізм
Тип механізмукварцові
КалібрRonda 706
Секундна стрілка+
Джерело ходу (живлення)батарейка
Циферблат
Тип циферблатастрілочний
Розмітка циферблатамітки
Колірсріблястий
Підсвічуваннялюмінесцентне покриття
Функції та можливостідень тижня
дата (число місяця)
фази місяця
Корпус та ремінець
Форма корпусакругла
Матеріал корпусанержавіюча сталь
Колір корпусанержавіюча сталь
Матеріал скласапфірове
Оздоблення каменямициферблат
Ремінецьбраслет сталь
Колір ремінцянержавіюча сталь
Ширина ремінця16 мм
Застібкакліпса (розкладається)
Інше
Захист від води30 WR / 3 ATM
Діаметр / ширина34 мм
Товщина9 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  12500 грн.    до  17000 грн.

від 13 216  до 18 502 грн.
Жіночий годинник Adriatica A3834.5197QF
Rozetka.ua (Київ)
13 216 грн.
← купити
Жіночий Швейцарський Наручні Часи ADRIATICA A3834.5197QF
Rozetka.ua (Київ)
18 502 грн.
← купити
Жіночий Класичний Швейцарський Кварцові Часи ADRIATICA A3834.5197QF
Rozetka.ua (Київ)
14 953 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Adriatica A3834.5197QF, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: наручний годинник Adriatica A3834.5197QF. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на наручний годинник Adriatica A3834.5197QF у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія