шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни54Опис Відгуки16Обговорення6+2Корисне  Аксесуари
Купити варильна поверхня AEG HK 654070 FB за ціною від 11610 грн.

Характеристики та опис AEG HK 654070 FB

Розміри для монтажу (мм): 560x490; Габарити (см): 62х51; індикатор залишкового тепла; захист від дітей; режим паузи; таймер; автовимкнення; Управління: слайдерне (роздільне керування конфорками); Робоча поверхня: склокераміка; Тип поверхні: електрична; Тип пристрою: варильна поверхня
Рейтинг моделі: 4 з 5 (16 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Колір
Тип пристроюварильна поверхня
Тип поверхніелектрична
Конфорки
Робоча поверхнясклокераміка
Кількість Hi-Light конфорок4
Контурна конфорка
Овальна зона
Управлінняслайдерне (роздільне керування конфорками)
Функції та можливості
Функціїавтоматичне відключення
таймер
режим паузи
захист від дітей
індикатор залишкового тепла
Загальні характеристики
Рамканемає
Габарити (ШхГ)62х51 см
Розміри для монтажу (ШхГ)560x490 мм
Додаткові функції і можливості варильної поверхні AEG HK 654070 FB:
• Функція Stop-Go (пауза)
Модель випускатеся в наступних модифікаціях:
• AEG HK 654070 XB — рамка з нержавіючої сталі
• AEG HK 654070 FB — скошені краї
• AEG HK 654070 IB — без рамки

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11500 грн.    до  16500 грн.

2
0
4
10
модель з серйозними недоліками
28 жовтня 2018, 22:25 #
Переваги:не выявлено

Недоліки:множество

Коментар:Модель так себе, качество скажу я вам очень хромает. Сенсор глючит , включается через раз. Качество стекла вообще печально( царапины и сколы.... О покупке очень жалею.

Показано 1 з 16 відгуків
ще 10 відгуків
від 11 610  до 19 443 грн.
Склокерамічна поверхня HK654070FB AEG
Viyar.ua (Київ)
14 299 грн.
← купити
AEG AEG HK 654070 FB
Венкон (Київ)
← купити
AEG HK654070FB
Pro100market.com.ua (Київ)
13 121 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична Aeg HK654070IB HK 654070 IB
Openshop.ua (Київ)
13 236 грн.
← купити
AEG HK654070IB
AEG Україна (Київ)
13 655 грн.
← купити
Електрична варильна поверхня AEG HK 654070 FB
Foroom.com.ua (Київ)
13 186 грн.
← купити
AEG HK654070FB
Vodogreyka.com.ua (Київ)
13 187 грн.
← купити
Варильна поверхня Aeg HK654070IB
Цифра (Київ)
18 535 грн.
← купити
Варильна поверхня Aeg HK654070IB
Stls.store (Київ)
18 704 грн.
← купити
Варильна поверхня AEG HK 654070 IB
Eldom.com.ua (Київ)
13 617 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AEG HK 654070 FB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: варильна поверхня AEG HK 654070 FB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на варильна поверхня AEG HK 654070 FB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія