шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни82Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кишеня для накопичувача AgeStar 3UB 2A14 за ціною від 450 грн.

Характеристики та опис AgeStar 3UB 2A14

Габарити (мм): 130x80x15; Джерело живлення: USB порт; Матеріал: пластик; Підключення: USB-A 5Gbps; Інтерфейс накопичувача: SATA 3; Форм-фактор накопичувача: 2.5"; Призначення: портативний; Тип: зовнішній
Колір
Тип
зовнішній
Призначення
портативний
Форм-фактор накопичувача
2.5"
Інтерфейс накопичувача
SATA 3
Підключення
USB-A 5Gbps
Матеріал
пластик
Джерело живлення
USB порт
Габарити
130x80x15 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 450  до 840 грн.
Зовнішня кишеня USB3.0 для HDD SATA 2,5" AgeStar 3UB2A14 (Black) 3UB2A14 (Black)
Click.ua (Київ)
499 грн.
← купити
AgeStar 3UB 2A14 (White)
Mallprix.com (Київ)
468 грн.
← купити
Agestar для HDD 2.5 ""USB 3.0, 3UB 2A14 White
АЛЛО (Київ)
← купити
Кишеня зовнішня AgeStar 3UB 2A14 (White) 3UB 2A14 (White)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Кишеня зовнішня AgeStar 3UB 2A14 (Blue) 3UB 2A14 (Blue)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Кишеня зовнішня AgeStar 3UB 2A14 (White) 3UB 2A14 (White)
Comtrading.ua (Київ)
743 грн.
← купити
Внешний карман 2.5", USB3.0, белый Agestar (3UB 2A14 (White))
Nkt.ua (Київ)
450 грн.
← купити
Карман внешний 2.5" AgeStar 3UB2A14 black USB3.0
Bigmo.com.ua (Дніпро)
508 грн.
← купити
AgeStar 3UB 2A14 Black
AKS.ua (Київ)
564 грн.
← купити
Agestar 3UB 2A14 (Black) NB460984
Comtrade.ua (Київ)
582 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AgeStar 3UB 2A14, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кишеня для накопичувача AgeStar 3UB 2A14. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кишеня для накопичувача AgeStar 3UB 2A14 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія