шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Aimed (призначення)
для зубної щітки
для іригатора
Каталог товарів

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити насадка для зубної щітки Aimed HydroSonic 4 pcs за ціною від 399 грн.

Характеристики та опис Aimed HydroSonic 4 pcs

Технологія чищення: Сумісність: Aimed HydroSonic; пародонтологічна (чистка кишень); ортодонтична (для брекетів); Вид насадки: стандартна для іригатора; Кількість насадок (шт.): 4; Призначення: для іригатора
Призначення
для іригатора
Кількість насадок
4 шт.
Вид насадки
стандартна для іригатора / 2 шт. /
ортодонтична (для брекетів) / 1 шт. /
пародонтологічна (чистка кишень) / 1 шт. /
Сумісність
Aimed HydroSonic
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  275 грн.    до  500 грн.

від 399  до 400 грн.
AIMED HydroSonic 4 шт. (AI-bristlesHydroS) HydroSonic4шт.(AI-bristlesHydroS)
COMFY.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Насадки для іригатора AIMED HydroSonic 4 шт
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Насадки для іригатора AIMED HydroSonic 4 шт
Rozetka.ua (Київ)
400 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Aimed HydroSonic 4 pcs, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: насадка для зубної щітки Aimed HydroSonic 4 pcs. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на насадка для зубної щітки Aimed HydroSonic 4 pcs у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія