шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 1143Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити витяжний вентилятор airRoxy dRim (100 DTS BB) за ціною від 2073 грн.
Відео 3Фото 3

Серия airRoxy dRim

Модифікації airRoxy dRim 12
Где купить? [dRim 100 DTS BB]
Характеристики [dRim 100 DTS BB]
Колір
Тип
побутовий витяжний (накладний)
Монтажний діаметр
100 мм
Тип підшипника
кочення / кулькові підшипники /
Продуктивність (витяжка)
93 м³/год
Частота обертання
2400 об/хв / ±200 об/хв /
Напруга живлення
230 В
Споживана потужність
8 Вт
Функції та можливості
таймер вимкнення
відстрочка ввімкнення
Рівень шуму
28 дБ / з відстані в 1 метр /
Рівень захисту
IPX2
Країна походження бренду
Польща
Периметральне всмоктування
Висота декоративної панелі
120 мм
Ширина декоративної панелі
120 мм
Товщина декоративної панелі
20 мм
Монтажна глибина (повітропровід)
69 мм
Габарити (ДхШхВ)
89x120x120 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2700 грн.    до  3500 грн.

від 2 073  до 3 882 грн.
Airroxy AirRoxy dRim 100 TS BB (01-062) + 100/125 Grill (02-300) + dRim Glass белый матовый (01-171) 01-062+02-300+01-171
Венкон (Київ)
3 681 грн.
← купити
Витяжний вентилятор AIRROXY dRim 100 TS BB (01-062) 01-062
FOXTROT.UA (Київ)
2 073 грн.
← купити
Витяжний вентилятор AirRoxy dRim 100 DTS BB з затримкою ввімкнення панель пластик чорний матовий
Easyvent.com.ua (Київ)
2 789 грн.
← купити
Витяжний вентилятор з затримкою на включення та кулькові підшипники AIRROXY dRim 100 DTS BB (01-063)
Rozetka.ua (Київ)
2 193 грн.
← купити
Airroxy AirRoxy dRim 100 TS BB (01-062) + 100/125 Grill (02-300) + dRim Glass черный (01-172) 01-062+02-300+01-172
Венкон (Київ)
← купити
Airroxy AirRoxy dRim 100 TS BB (01-062) + 100/125 Grill (02-300) + dRim Glass красный (01-173) 01-062+02-300+01-173
Венкон (Київ)
← купити
Airroxy AirRoxy dRim 100 TS BB (01-062) + 100/125 Grill (02-300) + Black Mat Glass (01-174) 01-062+02-300+01-174
Венкон (Київ)
← купити
Airroxy AirRoxy dRim 100 TS BB (01-062) + 100/125 Grill (02-300) + dRim Glass золотистый (01-176) 01-062+02-300+01-176
Венкон (Київ)
3 729 грн.
← купити
Airroxy AirRoxy dRim 100 TS BB (01-062) + 100/125 Grill (02-300) + dRim Glass серебристый (01-177) 01-062+02-300+01-177
Венкон (Київ)
← купити
Airroxy AirRoxy dRim 100 TS BB (01-062) + 100/125 Grill (02-300) + dRim Glass коричневый (01-187) 01-062+02-300+01-187
Венкон (Київ)
3 762 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати airRoxy dRim 100 DTS BB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: витяжний вентилятор airRoxy dRim (100 DTS BB). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на витяжний вентилятор airRoxy dRim (100 DTS BB) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія