шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Aiwa BBTU-500DAB

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити аудіосистема Aiwa BBTU-500DAB за ціною від 5956 грн.
Фото 30

Характеристики та опис Aiwa BBTU-500DAB

Вага (кг): 1.2; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 220х260х128; Автономне живлення: батарейки; пульт ДК; ЖК екран; Виходи: на навушники; Входи: mini-Jack (3.5 мм); будильник; годинник; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Кількість смуг: 1; Потужність системи (Вт): 6; DAB+; Діапазони тюнера: FM; Касетна дека: 1 касета
Колір
Призначення
магнітола
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
CD
Касетна дека
1 касета
Потужність системи
6 Вт
Інтерфейси
Bluetooth v5.0
Додатково
годинник
будильник
пульт ДК
Автономне живлення
батарейки
Габарити (ВхШхГ)
220х260х128 мм
Вага
1.2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 956  до 7 515 грн.
Радіоприймач Aiwa BBTU-500 Black
Redprice.sale (Львів)
7 515 грн.
← купити
Магнітола Aiwa BBTU-500DAB/BK
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 159 грн.
← купити
Радіоприймач Aiwa BBTU-500DAB/SL
Redprice.sale (Львів)
6 140 грн.
← купити
Радіоприймач Aiwa BBTU-500DAB/RD
Redprice.sale (Львів)
5 956 грн.
← купити
Магнітола Aiwa BBTU-500DAB/BK
Timesport.com.ua (Львів)
6 153 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Aiwa BBTU-500DAB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Aiwa BBTU-500DAB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Aiwa BBTU-500DAB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія