шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мікрофон AKG WMS40 Mini2 Mix Set

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити мікрофон AKG WMS40 Mini2 Mix Set за ціною від 14299 грн.

Характеристики та опис AKG WMS40 Mini2 Mix Set

Вага (г): 195; Розміри (мм): 230x52x52; Джерело живлення: акумулятор; бездротове підключення; Співвідношення сигнал/шум (дБ): 105; Чутливість (дБ): -55; Частотний діапазон (Гц): 40 – 20000; Діаграма спрямованості: кардіоїдна; односпрямований; Принцип дії: динамічний; Мікрофон: вокальний; Радіосистема
Колір
Радіосистема
Мікрофонвокальний
Принцип діїдинамічний
Технічні характеристики
Спрямованість мікрофонаодноспрямований
Діаграма спрямованостікардіоїдна
Частотний діапазон40 – 20000 Гц
Чутливість-55 дБ
Співвідношення сигнал/шум105 дБ
Функції та роз'єми
Функції та можливостібездротове підключення
стереозапис
регулювання чутливості
відключення мікрофона
Роз'єм підключенняXLR
Jack (6.35 мм)
Інше
Джерело живленняакумулятор / батарейка AA /
Матеріал корпусапластик
Розміри230x52x52 мм
Вага195 г
Комплектаціяресивер
трансмітер / для інструментів /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  13000 грн.    до  19000 грн.

від 14 299  до 17 509 грн.
AKG WMS40Mini2Mix
Evomusic.com.ua (Київ)
17 509 грн.
← купити
Мікрофонна радіосистема AKG WMS40 Mini2 Mix Set BD US45A/C Black (3352H00020)
Soho.com.ua (Київ)
14 759 грн.
← купити
Радіосистема AKG WMS40 Mini2 Mix Set BD US45A/C (3352H00020) 3352H00020
Ktc.ua (Рівне)
← купити
AKG WMS40 Mini2 Mix Set BD ISM2/3
Soundstudio.com.ua (Київ)
16 634 грн.
← купити
AKG Мікрофонна радіосистема AKG WMS40 Mini2 Mix Set BD US45A/C Black (3352H00020)
MTA.ua (Київ)
14 299 грн.
← купити
Радіосистема WMS40 Mini2 Mix Set BD ISM2/3 EU/US/UK
Rozetka.ua (Київ)
← купити
AKG WMS40 Mini2 Mix Set BD US45A/C
Evomusic.com.ua (Київ)
← купити
Мікрофонна радиосистема AKG WMS40 Mini2 Mix Set BD ISM2/3 EU/US/UK
Soho.com.ua (Київ)
← купити
AKG Мікрофонна радиосистема AKG WMS40 Mini2 Mix Set BD ISM2/3 EU/US/UK
MTA.ua (Київ)
← купити
Радіосистема WMS40 Mini2 Mix Set BD US45A/C
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AKG WMS40 Mini2 Mix Set, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мікрофон AKG WMS40 Mini2 Mix Set. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мікрофон AKG WMS40 Mini2 Mix Set у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія