шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни487Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити багажник Amos Alfa 120 за ціною від 2276 грн.

Характеристики та опис Amos Alfa 120

Довжина поперечин: Довжина поперечок (см): 120; Профіль: прямокутний; Монтажний комплект: універсальний; Матеріал корпуса: сталь; Вантажопідйомність (кг): 75; Встановлення: на рейлінги; Тип: поперечки
Тип
поперечки
Встановлення
на рейлінги
Вантажопідйомність
75 кг
Наявність замка
Матеріал корпуса
сталь
Монтажний комплект
універсальний
Профіль
прямокутний
Довжина поперечин
120 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 276  до 2 413 грн.
Багажник на релінги для MG ZS 207-2024 Amos Alfa Str 1.2
Rozetka.ua (Київ)
2 276 грн.
← купити
Багажник на релінги для Kia Soul 2018- Amos Alfa Str 1.2
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Багажник на релінги для MG ZS 2024- Amos Alfa Str 1.2
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Багажник на релінги для MG HS 2024- Amos Alfa Str 1.2
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Багажник на релінги для BYD LEOPARD 3 2024 - Amos Alfa Str 1.2
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Багажник на релінги для MG HS 2018-2024 Amos Alfa Str 1.2
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Багажник на релінги для MG Marvel R 2020-2025 Amos Alfa Str 1.2
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Багажник на релінги для MG 3 Cross 2011-2024 Amos Alfa Str 1.2
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Багажник на релінги для VOLKSWAGEN GOLF 2003-2009 V Amos Alfa Str 1.2
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Багажник на релінги для SUBARU Legacy (BC) mk I Kombi 89-93 Amos Alfa Str 1.2
Rozetka.ua (Київ)
2 413 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Amos Alfa 120, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: багажник Amos Alfa 120. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на багажник Amos Alfa 120 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія