шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити стедікам Aochuan Smart P2 за ціною від 4077 грн.

Характеристики та опис Aochuan Smart P2

Складана конструкція; Телескопічна ручка; автопанорама; Time lapse; Керування камерою: джойстик; Макс. ширина телефону (мм): 89; Кут повороту: 360°; Макс. навантаження (кг): 0.3; Комплектація: трипод-підставка; Дисплей; для смартфона
Типдля смартфона
Дисплей / OLED /
Комплектаціятрипод-підставка
Характеристики підвісу
Макс. навантаження0.3 кг
Кут повороту360°
Макс. ширина телефону89 мм
Функції і можливості зйомки
Керування камероюджойстик
Функціїфіксація положення камери
блокування осі
Режими зйомкиTime lapse
автопанорама
режим стеження
Інше
Телескопічна ручка / 198 мм /
Складана конструкція
Габарити (складений)162x109x50 мм
Вага362 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 077  до 7 620 грн.
Тривісний стабілізатор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer для смартфона SMART P2 White AOCHUAN-SMARTP2-W
Comtrading.ua (Київ)
4 077 грн.
← купити
Стабілізатор відеозйомки AOCHUAN Smart P2 White (AOCHUAN-SMARTP2-W)
Touch (Дніпро)
4 399 грн.
← купити
AOCHUAN Система стабілізації відео AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone SMART P2 White (AOCHUAN-SMARTP2-W)
MTA.ua (Київ)
4 799 грн.
← купити
AOCHUAN Aochuan Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone Smart P2 White aochuan-smartp2-w
Kvshop.com.ua (Київ)
4 277 грн.
← купити
Триосьовий стабілізатор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone SMART P2 White (AOCHUAN-SMARTP2-W) K-36891
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 184 грн.
← купити
Триосьовий стабілізатор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone SMART P2 White (AOCHUAN-SMARTP2-W)
Rozetka.ua (Київ)
5 334 грн.
← купити
Триосьовий стабілізатор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone SMART P2 White (AOCHUAN-SMARTP2-W)
Rozetka.ua (Київ)
7 050 грн.
← купити
Триосьовий стабілізатор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer для Smartphone SMART P2 White (AOCHUAN-SMARTP2-W)
Rozetka.ua (Київ)
6 942 грн.
← купити
Триосьовий стабілізатор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone SMART P2 White (AOCHUAN-SMARTP2-W)
Rozetka.ua (Київ)
5 394 грн.
← купити
Триосьовий стабілізатор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer для Smartphone SMART P2 White (AOCHUAN-SMARTP2-W)
Rozetka.ua (Київ)
7 620 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Aochuan Smart P2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: стедікам Aochuan Smart P2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на стедікам Aochuan Smart P2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія