шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни45Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити стедікам Aochuan Smart X Pro за ціною від 2774 грн.
Відео 12Фото 7

Характеристики та опис Aochuan Smart X Pro

Складана конструкція; Bluetooth; Time lapse; Керування камерою: джойстик; знімний акумулятор; Бездротова зарядка смартфона; Час роботи від одного заряду акумулятора (год): 8; Ємність (мАгод): 3200; Комплектація: трипод-підставка; Дисплей; для смартфона
Типдля смартфона
Дисплей / OLED /
Комплектаціятрипод-підставка
Акумулятор
Ємність3200 мАгод
Час роботи від одного заряду8 год
Бездротова зарядка смартфона
знімний акумулятор
Функції і можливості зйомки
Керування камероюджойстик
Функціїфіксація положення камери
блокування осі
колесо управління
Режими зйомкиTime lapse
режим стеження
Інше
ПідключенняBluetooth
Складана конструкція
Вага310 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 774  до 5 550 грн.
Стабілізатор для смартфона AOCHUAN Smart X Pro Сірий Уцінка
Synthetic.ua (Луцьк)
3 799 грн.
← купити
AOCHUAN AOCHUAN-SMARTXPRO-G
Mallprix.com (Київ)
2 841 грн.
← купити
Монопод-стабілізатор Hohem Aochuan Smart X Pro Black
Tomdom.in.ua (Львів)
4 376 грн.
← купити
Стедікам AOCHUAN GIMBAL STABILIZER FOR SMARTPHONE SMART X PRO GRAY (AOCHUAN-SMARTXPRO-G) AOCHUAN-SMARTXPRO-G
Comtrading.ua (Київ)
2 891 грн.
← купити
Система стабілізації відео AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone SMART X Pro Gray
Soho.com.ua (Київ)
2 819 грн.
← купити
Монопод-стабілізатор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone SMART X Pro Grey (AOCHUAN-SMARTXPRO-G)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 244 грн.
← купити
Стедикам AOCHUAN GIMBAL STABILIZER FOR SMARTPHONE SMART X PRO GRAY (AOCHUAN-SMARTXPRO-G)
Q-techno.com.ua (Київ)
3 576 грн.
← купити
AOCHUAN SMART X Pro Gray (AOCHUAN-SMARTXPRO-G) SMARTXProGray(AOCHUAN-SMARTXPRO-G)
COMFY.ua (Київ)
5 389 грн.
← купити
Стедікам AOCHUAN GIMBAL STABILIZER FOR SMARTPHONE SMART X PRO GRAY (AOCHUAN-SMARTXPRO-G) AOCHUAN-SMARTXPRO-G
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Стабілізатор відеозйомки AOCHUAN Smart X Pro Grey (AOCHUAN-SMARTXPRO-G)
Touch (Дніпро)
2 899 грн.
← купити
Стедікам AOCHUAN GIMBAL STABILIZER FOR SMARTPHONE SMART X PRO GRAY (AOCHUAN-SMARTXPRO-G) AOCHUAN-SMARTXPRO-G
Itbox.ua (Київ)
← купити
Монопод-стабілізатор Aochuan Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone SMART X Pro Grey (AOCHUAN-SMARTXPRO-G)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 777 грн.
← купити
AOCHUAN Система стабілізації відео AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone SMART X Pro Gray
MTA.ua (Київ)
3 299 грн.
← купити
AOCHUAN SMART X Pro Grey SMARTXPRO-G Стедікам SMART X Pro Grey SMARTXPRO-G
Kvshop.com.ua (Київ)
5 106 грн.
← купити
Триосьовий стабілізатор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone SMART X Pro Сірий (AOCHUAN-SMARTXPRO-G) K-1133
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 905 грн.
← купити
Триосьовий стабілізатор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone SMART X Pro Сірий (AOCHUAN-SMARTXPRO-G)
Rozetka.ua (Київ)
3 644 грн.
← купити
Монопод-стабілізатор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone SMART X Pro Grey (AOCHUAN-SMARTXPRO-G) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 862 грн.
← купити
Монопод-стабілізатор Aochuan Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone SMART X Pro Grey (AOCHUAN-SMARTXPRO-G)
Timesport.com.ua (Львів)
2 774 грн.
← купити
Трьохосьовий стабілізатор стедікам AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer для Smartphone SMART X Pro 3200mAh Black AOCHUAN-S
Rozetka.ua (Київ)
3 690 грн.
← купити
Стабілізатор для телефона Smart X Pro ручний стедикам штатив монопод портативний з підсвіткою
Rozetka.ua (Київ)
5 550 грн.
← купити
Триосьовий стабілятор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer для Smartphone SMART X Pro Сірий
Rozetka.ua (Київ)
4 295 грн.
← купити
Триосьовий стабілізатор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone SMART X Pro Сірий (AOCHUAN-SMARTXPRO-G)
Rozetka.ua (Київ)
4 820 грн.
← купити
Триосьовий стабілятор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer для Smartphone SMART X Pro Сірий (AOCHUAN-SMARTXPRO-G)
Rozetka.ua (Київ)
4 745 грн.
← купити
Триосевий стедик AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer для смартфона SMART X Pro 3200mAh Чорний (LKMTR833829)
Rozetka.ua (Київ)
5 298 грн.
← купити
Триосьовий стабілізатор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone SMART X Pro Сірий (AOCHUAN-SMARTXPRO-G)
Rozetka.ua (Київ)
3 948 грн.
← купити
Стабілізатор відеозйомки AOCHUAN Smart X Pro Grey (AOCHUAN-SMARTXPRO-G) [150593]
Rozetka.ua (Київ)
3 849 грн.
← купити
Триосьовий стабілізатор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone SMART X Pro Сірий (AOCHUAN-SMARTXPRO-G)
Rozetka.ua (Київ)
3 745 грн.
← купити
Стабілізатор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone SMART X Pro AOCHUAN-SMARTXPRO-G
Rozetka.ua (Київ)
4 780 грн.
← купити
Триосьовий стабілятор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer для Smartphone SMART X Pro Сірий
Rozetka.ua (Київ)
3 905 грн.
← купити
Триосьовий стабілятор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer для Smartphone SMART X Pro Сірий (AOCHUAN-SMARTXPRO-G)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Триосьовий стабілятор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer для Smartphone SMART X Pro Сірий (AOCHUAN-SMARTXPRO-G)
Rozetka.ua (Київ)
3 791 грн.
← купити
Трьохосьовий стабілізатор стедікам AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer для Smartphone SMART X Pro 3200mAh Black (AOCHUAN-
Rozetka.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Триосьовий стабілізатор стедікам AOCHUAN SMART X Pro Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone 3200mAh Grey (AOCHUAN-SMA
Rozetka.ua (Київ)
5 110 грн.
← купити
Стедікам AOCHUAN GIMBAL STABILIZER FOR SMARTPHONE SMART X PRO GRAY (AOCHUAN-SMARTXPRO-G)
Rozetka.ua (Київ)
5 356 грн.
← купити
Трехосный стабилизатор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer For Smartphone SMART X Pro Black
Rozetka.ua (Київ)
4 799 грн.
← купити
Триосьовий стабілятор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer для Smartphone SMART X Pro Сірий (AOCHUAN-SMARTXPRO-G)
Rozetka.ua (Київ)
5 206 грн.
← купити
Триосьовий стабілятор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer для Smartphone SMART X Pro Сірий
Rozetka.ua (Київ)
4 493 грн.
← купити
Триосьовий стабілятор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer для Smartphone SMART X Pro Сірий (AOCHUAN-SMARTXPRO-G)
Rozetka.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Стабілізатор для телефону стедікам 3-х осьовий на тринозі штатив монопод чорний Aochuan SMART X Pro
Rozetka.ua (Київ)
4 140 грн.
← купити
Триосьовий стабілізатор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone SMART X Pro Сірий
Rozetka.ua (Київ)
4 425 грн.
← купити
Стабілізатор для телефону AOCHUAN SMART X Pro Professional Gimbal Stabilizer
Rozetka.ua (Київ)
3 590 грн.
← купити
Триосьовий стабілізатор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone SMART X Pro Сірий
Rozetka.ua (Київ)
4 113 грн.
← купити
Триосьовий стабілятор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer для Smartphone SMART X Pro Сірий (AOCHUAN-SMARTXPRO-G)
Rozetka.ua (Київ)
4 901 грн.
← купити
Стабілізатор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone SMART X Pro AOCHUAN-SMARTXPRO-G
Rozetka.ua (Київ)
4 019 грн.
← купити
Триосьовий стабілізатор AOCHUAN Professional Gimbal Stabilizer for Smartphone SMART X Pro Сірий
Rozetka.ua (Київ)
3 580 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Aochuan Smart X Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: стедікам Aochuan Smart X Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на стедікам Aochuan Smart X Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія