шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
AOpen (основне призначення)
для презентацій
для домашнього кінотеатру

Ціни79Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити проєктор AOpen QF23s за ціною від 6915 грн.
Відео 2Фото 18

Характеристики та опис AOpen QF23s

Вага (кг): 1.2; Габарити (мм): 170x130x155; Корекція трапеції (гор), ±: 30; Корекція трапеції (верт), ±: 30; Автотрапеція; Автофокус; Діагональ зображення ("): 40 – 120; Макс. відстань (м): 3.35; Мін. відстань (м): 1.12; Зворотний; Підтримка форматів зображення: 4:3, 16:9; Роздільна здатність (пікс.): 1920x1080
Колір
Основне призначення
портативний
Термін служби
30000 год
Реальна роздільна здатність
1920x1080 пікс.
Зворотна проєкція
Діагональ зображення
40 – 120 "
Габарити (ВхШхГ)
170x130x155 мм
Вага
1.2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6000 грн.    до  8750 грн.

від 6 915  до 9 613 грн.
Проєктор AOpen QF23s (MR.JXC11.005) MR.JXC11.005
Artline.ua (Київ)
7 350 грн.
← купити
Проєктор ACER QF23s Gray (MR.JXC11.005) MR.JXC11.005
FOXTROT.UA (Київ)
7 098 грн.
← купити
Короткофокусний проектор AOpen Fire Legend QF23s Gray (MR.JXC11.005) MR.JXC11.005
Openshop.ua (Київ)
7 215 грн.
← купити
Проєктор AOpen QF23s (MR.JXC11.005) MR.JXC11.005
Moyo.ua (Київ)
7 740 грн.
← купити
Проектор AOpen QF23s (MR.JXC11.005) MR.JXC11.005
Click.ua (Київ)
7 099 грн.
← купити
Проектор AOpen Fire Legend QF23s Yellow (MR.JXC11.002)
Цифра (Київ)
7 112 грн.
← купити
Проектор AOpen Fire Legend QF23s Yellow (MR.JXC11.002)
Stls.store (Київ)
7 145 грн.
← купити
AOpen MR.JXC11.002
Mallprix.com (Київ)
7 102 грн.
← купити
Короткофокусний проектор Acer AOpen Fire Legend QF23s (Yellow) (UA) MR.JXC11.002
Jabko.ua (Львів)
6 999 грн.
← купити
ACER AOpen QF23s grey MR.JXC11.005
Notebooker.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати AOpen QF23s, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: проєктор AOpen QF23s. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на проєктор AOpen QF23s у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія