шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 121Відгуки2Обговорення  Корисне
Купити USB-флешка Apacer AH357 (128Gb) за ціною від 489 грн.
Відео 3Фото 6

Серия Apacer AH357

Рейтинг моделі: 3 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
1
0
1
0
Модифікації Apacer AH357 3
Где купить? [AH357 128Gb]
Характеристики [AH357 128Gb]
Колір
Об'єм
128 ГБ
Інтерфейс підключення
USB-A 5Gbps
Поворотний корпус
Матеріал корпуса
пластик
Вушко для ремінця
Розміри
56x17x11 мм
Вага
8 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  600 грн.    до  850 грн.
GOODRAM Twister 3.0
Twister 3.0 128Gb
від 601 грн.
A-Data UC310
UC310 128Gb
від 649 грн.
Patriot Memory Xport...
Xporter X550 128Gb
від 827 грн.
GOODRAM Twister
Twister 128Gb
від 425 грн.
Kingston DataTravele...
DataTraveler Exodia S 128Gb
від 440 грн.
DataTraveler 80M 128Gb
від 549 грн.
XO DK03
DK03 128Gb
від 627 грн.
Apacer AH270
AH270 128Gb
від 779 грн.
A-Data UV128
UV128 128Gb
від 770 грн.
Apacer AH350
AH350 128Gb
від 475 грн.
Hoco UD6 Intelligent
UD6 Intelligent 128Gb
від 504 грн.
Apacer AH355 3.1
AH355 3.1 128Gb
від 575 грн.
Apacer AH25B
AH25B 128Gb
від 460 грн.
GOODRAM UME3 Care
UME3 Care 128Gb
від 523 грн.
PNY Attache 4 3.1
Attache 4 3.1 128Gb
від 719 грн.
DataTraveler Duo 128Gb
від 537 грн.
SanDisk Cruzer Glide
Cruzer Glide 128Gb
від 469 грн.
KIOXIA TransMemory U...
TransMemory U202 128Gb
від 577 грн.
Lexar JumpDrive S60
JumpDrive S60 128Gb
від 699 грн.
Apacer AH356
AH356 128Gb
від 700 грн.
GOODRAM UME3
UME3 128Gb
від 571 грн.
XO U50
U50 128Gb
від 615 грн.
TransMemory U301 128Gb
від 733 грн.
SanDisk Cruzer Snap
Cruzer Snap 128Gb
від 849 грн.
A-Data UV150
UV150 128Gb
від 850 грн.
Team Group C175 Eco
C175 Eco 128Gb
від 659 грн.
DataTraveler 70 128Gb
від 443 грн.
DataTraveler Exodia M 128 Gb
DataTraveler Exodia 128Gb
від 437 грн.
Verico Tube
Tube 128Gb
від 611 грн.

Якщо для вас має значення швидкість запису файлів на флешку, шукайте інший бренд
28 липня 2022, 00:16 #
Переваги:Нічого не сподобалось.

Недоліки:Низька щвидкість запису файлів на флешку. Ледь краще за usb 2.0.....

Коментар:Розчарувала флешка. Швидкість запису фільму розміром 1,4 Гб лише 6 Мб/с, а швидкість зчитування 19 Мб/с. При цьому моя старенька флешка ,Kingston з такими ж заявленими параметрами, як в Apacer з тим самим файлом дає такі результати: швидкість запису на флешку 15 Мб/с, швидкість передачі 27 Мб/с. Отже, шкодую що купив цю флешку. Були дешевші та по відгуках дуже не погані. Але мене до вибору спонукнула відомість бренду. Тепер бачу, що уе юуло не головне.

Автор:Олекса

хороша модель, сподобалося
9 квітня 2021, 04:54 #
Переваги:нема ковпачка - нема проблем

Недоліки:швидкість запису

Коментар:хороша флешка для тих в кого аномально пропадають ковпачки

Автор:Vitaliy Naluvayko  пользуюсь Apacer AH357 32Gb кілька місяців

від 489  до 1 098 грн.
Флеш-драйв APACER AH357 128GB USB 3.2 Blue/White (AP128GAH357U-1) AP128GAH357U-1
FOXTROT.UA (Київ)
670 грн.
← купити
USB-флешка Apacer AH357 128GB Usb 3.2 Blue/White (AP128GAH357U-1)
Цифра (Київ)
657 грн.
← купити
USB-флешка Apacer AH357 128GB Usb 3.2 Blue/White (AP128GAH357U-1)
Stls.store (Київ)
← купити
USB флеш накопичувач Apacer 128GB AH357 Ocean Blue USB 3.2 (AP128GAH357U-1) AP128GAH357U-1
Itbox.ua (Київ)
← купити
Apacer AP128GAH357U-1
Mallprix.com (Київ)
543 грн.
← купити
USB флеш накопичувач Apacer 128GB AH357 Ocean Blue USB 3.2 (AP128GAH357U-1) AP128GAH357U-1
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Флеш Apacer USB 3.2 Gen1 AH357 128GB Blue AP128GAH357U-1
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Apacer 128 GB AH357 USB3.2 (AP128GAH357U-1) blue
AKS.ua (Київ)
566 грн.
← купити
Флеш накопичувач Apacer AH357 128GB USB 3.2 Gen 1 Blue/White (AP128GAH357U-1) AP128GAH357U-1
Skay.ua (Одеса)
489 грн.
← купити
Flash Apacer USB 3.2 Gen1 AH357 128GB Blue
MAUDAU (Київ)
779 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apacer AH357 128Gb, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: usb-флешка Apacer AH357 (128Gb). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на usb-флешка Apacer AH357 (128Gb) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія