шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Apacer AC236 [AP1TBAC236B-1]

Конфігурації і ціни 149Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити жорсткий диск (HDD) Apacer AC236 (AP1TBAC236B-1) за ціною від 3885 грн.
Відео 1Фото 14

Серия Apacer AC236

Модифікації Apacer AC236 4
Где купить? [AP1TBAC236B-1]
Характеристики [AP1TBAC236B-1]
Колір
Виконання
зовнішній
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
1 TB
Форм-фактор
2.5 "
Підключення
USB-A 5Gbps
Частота обертання шпинделя
5400 об/хв
Джерело живлення (зовнішні)
USB порт
Розміри
129x79x11 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3900 грн.    до  5000 грн.

від 3 885  до 5 800 грн.
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Apacer (AP1TBAC236B-1) AP1TBAC236B-1
Itbox.ua (Київ)
4 394 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Apacer AC236 1 Tb Red (AP1TBAC236R-1)
Цифра (Київ)
3 936 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Apacer AC236 1 Tb Red (AP1TBAC236R-1)
Stls.store (Київ)
4 099 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Apacer (AP1TBAC236B-1) AP1TBAC236B-1
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск APACER AC236 1 TB USB 3.2 gen 1 Black (AP1TBAC236B-1)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Apacer (AP1TBAC236B-1)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
4 296 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Apacer (AP1TBAC236B-1) AP1TBAC236B-1
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Apacer HDD диск Apacer AC236 AP1TBAC236B-1 Black 1TB
MTA.ua (Київ)
4 899 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Apacer HDD 2.5" USB 1.0TB AC236 Black (AP1TBAC236B-1) AP1TBAC236B-1
Compx.ua (Київ)
4 422 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Apacer AC236 1 TB Black (AP1TBAC236B-1)
Rozetka.ua (Київ)
5 039 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Apacer (AP1TBAC236R-1) AP1TBAC236R-1
Itbox.ua (Київ)
3 907 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Apacer (AP1TBAC236R-1) AP1TBAC236R-1
Brain.com.ua (Київ)
3 885 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск Apacer HDD 2.5" USB 1.0TB AC236 Black (AP1TBAC236B-1)
Rozetka.ua (Київ)
4 683 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Apacer (AP1TBAC236B-1) Apacer AP1TBAC236B-1 911788
Rozetka.ua (Київ)
5 800 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 1 TB Apacer AC236 Black (AP1TBAC236B-1)
Rozetka.ua (Київ)
4 939 грн.
← купити
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB Apacer (AP1TBAC236B-1)
Rozetka.ua (Київ)
4 785 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apacer AP1TBAC236B-1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) Apacer AC236 (AP1TBAC236B-1). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) Apacer AC236 (AP1TBAC236B-1) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія