шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Apple AirPods 4

Ціни97Опис Відгуки6Обговорення1Корисне12
Купити навушники Apple AirPods 4 за ціною від 6220 грн.
Відео 4Фото 5

Характеристики та опис Apple AirPods 4

Захист від вологи: IP54; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 5; AAC; Multipoint; Автопауза; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3; Тип підключення: бездротові; Конструкція: вкладиші
Рейтинг моделі: 5 з 5 (6 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
0
15
Підключення та конструкція
Конструкціявкладиші
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Автопауза
Multipoint
Підтримка кодеківAAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи (музика)5 год
Час роботи (розмова)4.5 год
Час роботи (з кейсом)30 год / 20 год розмов /
Швидка зарядка5 хвилин на 1 годину роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIP54
Комплектаціякейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
0
1
5
Маст хев для спілкування і особливо підлітків завдяки "бюджетному" статусу
28 лютого 2026, 19:55 #
Переваги:адекватная ціна для епл
дуже гарний шумодав
чудова фіксація у вусі

Недоліки:якість звука хоч і на рівні, але значно поступається повнорозмірним за таку ж ціну

Коментар:Ніколи не подумав, що я перейду на сторону TWS навушників. Все життя в мене затички і вкладиші випадали з вуха. І повнорозмірні якось більше довіри викликали якістю. Проте Apple AirPods 4 ANC змінили моє бачення.
1. Вони дійсно гарно лежать у вусі - не випадають, не викликають дискомфорту. Навіть після пробіжки вони не загубились (в тім вони не для спорту).
2. Дозволяють зануритись в музику завдяки шумодаву. Він тут на рівні і навіть без музики ти вже абстрагуєшся від усіх. А включивши якийсь трек, все навколо тебе стає навіть не другорядним, а попросту зникає. Я свою дитину докричатись не можу і тепер починаю розуміти вислів батьків про банани в ушах.
3. Компактний охайний дизайн і популярність роблять навушники ледь не обов'язковим гаджетом серед молоді. Після того як опробувала старша донька, молодша також замовила подібні на день народження. Допомогає в цьому "бюджетна" як для Епла ціна. Особливо, якщо купити на американському сайті в період знижок.
Проте не обійшлося і без недоліків. Яким би чудовим не було звучання, а воно дійсно гарне в моделі, модель все ж таки не дотягує до накладних і Pro. В тім ВЧ та НЧ чітки, не окрашені. Але, як на мене, трішки сухі, не вистачає виразності. Може через використання більш дорогих накладних, які задали планку. Але для повсякденного використання і особливо для спілкування, навчання - навушники просто номер один.

Автор:Юрий И  пользуюсь Apple AirPods 4 Active Noise Cancellation кілька місяців

хороша модель, сподобалося
24 грудня 2024, 14:00 #
Переваги:Чіткий звук
Просторове аудіо
Час автономної роботи
Швидка зарядка
Управління жестами

Недоліки:Ціна

Коментар:Вдосконалена модель бездротових навушників, яка поєднує стильний дизайн і потужні функції. Завдяки оновленому чіпу та покращеній акустичній архітектурі, звук стає ще більш насиченим і деталізованим. Просторове аудіо з відстеженням голови додає нового рівня занурення під час прослуховування музики або перегляду відео. Час автономної роботи до 5 годин з можливістю подовження до 30 годин з зарядним кейсом. Присутній також швидкий заряд – 5 хвилин в кейсі забезпечують годину роботи навушників. Непогане шумопоглинання.

Автор:Олег  пользуюсь Apple AirPods 4 кілька місяців

Шумоподав - найкорисніша функція!
22 грудня 2025, 08:31 #
Переваги:Шумоподавлення
Якісний звук
Зручні
Бездротова зарядка кейсу
Кейс зі звуком, вміє подавати сигнали, коли розряджений

Недоліки:На вулиці, коли розмовляєш через наушники, інколи співрозмовнику дуже погано чути мене. Не розумію, в чому причина. Включав-вимикав різні режими, не дуже допомагає. Але ця проблема через раз, щось програмне…

Коментар:Обожнюю ці навушники! Якісний звук, зручні і моя улюблена функція - шумоподавлення! Виручає в шумних місцях, коли заважають спати сусіди, чи коли хтось робить ремонт. До цього у мене була перша версія цих навушників і 4 версія ще більш зручна тим, що набагато швидше підключається до макбука, або айфону і перемикається між ними автоматично.

Автор:Дмитро  пользуюсь Apple AirPods 4 кілька місяців

Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
від 6 220  до 12 879 грн.
Apple AirPods 4 (MXP63)
Appcover.com.ua (Київ)
6 900 грн.
← купити
Навушники Apple AirPods 4 (MXP63)
Justbuy.com.ua (Київ)
6 299 грн.
← купити
Навушники Apple AirPods 4 (MXP63) U
Portativ.ua (Київ)
6 699 грн.
← купити
Apple Бездротові навушники Apple AirPods 4 White (MXP63)
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники Apple AirPods 4 (MXP63ZE/A) MXP63ZE/A
Moyo.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Бездротові навушники Apple AirPods 4 White (MXP63)
Soho.com.ua (Київ)
6 669 грн.
← купити
Apple AirPods 4 (MXP63) MXP63
Gstore.com.ua (Прилуки)
6 799 грн.
← купити
Навушники Apple AirPods 4 (MXP63ZE/A) White Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники TWS Apple AirPods 4 (MXP63) MXP63
GRO (Київ)
6 739 грн.
← купити
Apple AirPods 4 MAX54 / MXP63
ispot.com.ua (Рівне)
6 399 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple AirPods 4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Apple AirPods 4. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Apple AirPods 4 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія