шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Apple HomePod mini

Ціни138Опис Відгуки2Обговорення2Корисне12
Купити аудіосистема Apple HomePod mini за ціною від 5350 грн.
Відео 48Фото 12

Характеристики та опис Apple HomePod mini

Спосіб перенесення: ; Сенсорне управління; Входи: Виходи: Світлові ефекти; будильник; інтернет радіо; мобільний застосунок; голосове управління; голосовий асистент: Apple Siri; всеспрямоване звучання; мережеве потокове аудіо; AAC; Пасивний випромінювач; Діапазони тюнера: Кількість смуг: 1; Кількість каналів: 1.0
Рейтинг моделі: 5 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
2
Колір
Призначення
розумна колонка
Кількість каналів
1.0
Інтерфейси
AAC
мережеве потокове аудіо
Додатково
всеспрямоване звучання
Apple Siri
голосове управління
мобільний застосунок
інтернет радіо
будильник
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5750 грн.    до  7500 грн.

чудова модель, дуже сподобалося
23 січня 2023, 15:00 #
Переваги:Розмір, ціна, якість звуку

Недоліки:Немає підтримки української мови

Коментар:Чудова штука для всіх шанувальників яблучної екосистеми.

Автор:Кирило Баранець

чудова модель, дуже сподобалося
19 грудня 2024, 13:34 #
Переваги:- хаб для homekit
- інтерном
- гарні якість музики
- siri індивідуально для всіх членів сімʼї.

Недоліки:кабель usb не можна використати сторонній, наприклад коротший. стандартний для мене виявився довгим.

Коментар:чудова річ для дому. наразі маю 2 колонки в різних кімнатах. і знаєте, інтерном то сильна штука - мега прикольно кликати дитину до столу через інтерном, а не волати як дикий як).

також колонка є хабом для homekit девайсів - працює справно. тому до користі +1 бал

Автор:Vitalii  пользуюсь Apple HomePod mini більше року

DxOMark Test
Apple HomePod Mini review: small but mighty smart speaker is a ...
від 5 350  до 9 500 грн.
Apple HomePod mini Blue (MJ2C3)
Appcover.com.ua (Київ)
6 250 грн.
← купити
Розумна колонка Apple HomePod mini Blue (MJ2C3)
Justbuy.com.ua (Київ)
6 722 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Midnight (MTJT3) MTJT3
GRO (Київ)
6 869 грн.
← купити
Розумна колонка Apple HomePod Mini Midnight (MTJT3)
Touch (Дніпро)
6 759 грн.
← купити
Акустика Apple HomePod mini White (MY5H2)
Цифра (Київ)
6 853 грн.
← купити
Акустика Apple HomePod mini White (MY5H2)
Stls.store (Київ)
6 978 грн.
← купити
Apple HomePod mini (Orange) (MJ2D3) MJ2D3
Jabko.ua (Львів)
6 999 грн.
← купити
Портативна акустика Apple HomePod mini White (MY5H2) HomePod mini White (MY5H2)
Denika.ua (Харків)
6 816 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod Mini Yellow MJ2E3
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Apple HomePod mini Blue (MJ2C3) MJ2C3
Luckylink.kiev.ua (Київ)
6 734 грн.
← купити
Колонка Apple HomePod mini White (MY5H2) US вилка
NewTime.ua (Київ)
6 499 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Space Gray (MY5G2)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 717 грн.
← купити
Акустична колонка Apple HomePod mini White (MY5H2) MY5H2
Sota.store (Київ)
6 750 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini White (MY5H2)
Q-techno.com.ua (Київ)
7 532 грн.
← купити
Акустична система Apple HomePod mini Blue (MJ2C3)
Soho.com.ua (Київ)
6 439 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Space Gray (MY5G2) MY5G2
Enigma.kiev.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Розумна колонка Apple HomePod Mini Orange (MJ2D3) MJ2D3
Gstore.com.ua (Прилуки)
6 589 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini White (MY5H2) MY5H2
Openshop.ua (Київ)
6 150 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Blue (MJ2C3)
Mobicase.net (Київ)
6 189 грн.
← купити
Apple HomePod Mini Midnight (MTJT3) MTJT3
Skay.ua (Одеса)
6 798 грн.
← купити
Apple HomePod mini White (MY5H2)
Mobileplanet.ua (Одеса)
6 913 грн.
← купити
Apple HomePod mini White (MY5H2)
Noteboochek.com.ua (Київ)
7 299 грн.
← купити
Розумна колонка Apple HomePod Mini Orange (MJ2D3)
Zhuk.ua (Київ)
6 521 грн.
← купити
Колонка Apple HomePod mini Blue (MJ2C3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 428 грн.
← купити
Колонка Apple HomePod mini Orange MJ2D3 [Orange|2020]
Tehnokrat.ua (Київ)
7 064 грн.
← купити
Портативна акустика Apple HomePod mini смарт Space Gray (MY5G2)
MAUDAU (Київ)
9 500 грн.
← купити
Apple Акустична система Apple HomePod mini Midnight (MTJT3)
MTA.ua (Київ)
6 699 грн.
← купити
Apple HomePod mini Space Gray (MY5G2) MY5G2
Kvshop.com.ua (Київ)
8 277 грн.
← купити
Настольная колонка Apple Homepod mini White (MY5H2)
Buy.ua (Київ)
6 424 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Space Gray (MY5G2) NW05823
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 255 грн.
← купити
Apple HomePod mini Midnight (MTJT3)
Appcover.com.ua (Київ)
7 350 грн.
← купити
Apple HomePod mini White (MY5H2)
Appcover.com.ua (Київ)
5 350 грн.
← купити
Apple HomePod mini Yellow (MJ2E3)
Appcover.com.ua (Київ)
← купити
Apple HomePod mini Orange (MJ2D3)
Appcover.com.ua (Київ)
6 450 грн.
← купити
Розумна колонка Apple HomePod mini Space Gray (MY5G2)
Justbuy.com.ua (Київ)
6 961 грн.
← купити
Розумна колонка Apple HomePod mini White (MY5H2)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Розумна колонка Apple HomePod mini Orange (MJ2D3)
Justbuy.com.ua (Київ)
6 626 грн.
← купити
Розумна колонка Apple HomePod mini Midnight (MTJT3)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Розумна колонка Apple HomePod mini Yellow (MJ2E3)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Orange (MJ2D3) MJ2D3
GRO (Київ)
6 249 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Blue (MJ2C3) MJ2C3
GRO (Київ)
6 299 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Yellow (MJ2E3) MJ2E3
GRO (Київ)
6 029 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Space Gray (MY5G2) MY5G2
GRO (Київ)
6 419 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini White (MY5H2) MY5H2
GRO (Київ)
5 799 грн.
← купити
Розумна колонка Apple HomePod Mini Blue (MJ2C3)
Touch (Дніпро)
7 249 грн.
← купити
Розумна колонка Apple HomePod Mini Yellow (MJ2E3)
Touch (Дніпро)
← купити
Розумна колонка Apple HomePod Mini Orange (MJ2D3)
Touch (Дніпро)
6 679 грн.
← купити
Розумна колонка Apple HomePod Mini White (MY5H2)
Touch (Дніпро)
← купити
Акустика Apple HomePod mini Blue (MJ2C3)
Цифра (Київ)
6 462 грн.
← купити
Акустика Apple HomePod mini Orange (MJ2D3)
Цифра (Київ)
← купити
Акустика Apple HomePod mini Yellow (MJ2E3)
Цифра (Київ)
6 315 грн.
← купити
Акустика Apple HomePod mini Midnight (MTJT3)
Цифра (Київ)
6 511 грн.
← купити
Акустика Apple HomePod mini Blue (MJ2C3)
Stls.store (Київ)
6 579 грн.
← купити
Акустика Apple HomePod mini Orange (MJ2D3)
Stls.store (Київ)
← купити
Акустика Apple HomePod mini Yellow (MJ2E3)
Stls.store (Київ)
6 430 грн.
← купити
Акустика Apple HomePod mini Midnight (MTJT3)
Stls.store (Київ)
6 629 грн.
← купити
Apple HomePod mini (Yellow) (MJ2E3) MJ2E3
Jabko.ua (Львів)
← купити
Apple HomePod mini (Orange) (MJ2D3) (Ultra) MJ2D3
Jabko.ua (Львів)
7 799 грн.
← купити
Apple HomePod mini (Yellow) (MJ2E3) (Ultra) MJ2E3
Jabko.ua (Львів)
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Blue (MJ2C3) HomePod mini Blue (MJ2C3)
Denika.ua (Харків)
6 381 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Yellow (MJ2E3) HomePod mini Yellow (MJ2E3)
Denika.ua (Харків)
6 574 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Orange (MJ2D3) HomePod mini Orange (MJ2D3)
Denika.ua (Харків)
6 791 грн.
← купити
Портативна акустика Apple HomePod mini Space Gray (MY5G2) HomePod mini Space Gray (MY5G2)
Denika.ua (Харків)
7 348 грн.
← купити
Apple HomePod mini Orange (MJ2D3) MJ2D3
Luckylink.kiev.ua (Київ)
6 887 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Midnight (MTJT3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 473 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini White (MY5H2)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 986 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Yellow (MJ2E3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Apple HomePod mini White (MY5H2) MY5H2
Luckylink.kiev.ua (Київ)
7 396 грн.
← купити
Apple HomePod mini Yellow (MJ2E3) MJ2E3
Luckylink.kiev.ua (Київ)
7 907 грн.
← купити
Apple HomePod mini Space Gray (MY5G2) MY5G2
Luckylink.kiev.ua (Київ)
7 948 грн.
← купити
Apple HomePod mini Midnight (MTJT3) MTJT3
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Smart колонка Apple HomePod Mini Orange MJ2D3
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Колонка Apple HomePod mini Space Gray (MY5G2) US вилка
NewTime.ua (Київ)
8 499 грн.
← купити
Акустична система Apple HomePod mini Yellow (MJ2E3)
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Акустична система Apple HomePod mini Space Gray (MY5G2)
Soho.com.ua (Київ)
6 549 грн.
← купити
Акустична система Apple HomePod mini White (MY5H2)
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini White (MY5H2) MY5H2
Enigma.kiev.ua (Київ)
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Yellow (MJ2E3) MJ2E3
Enigma.kiev.ua (Київ)
5 899 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Blue (MJ2C3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 490 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Orange (MJ2D3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 638 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Blue (MJ2C3)
Q-techno.com.ua (Київ)
6 417 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Orange (MJ2D3)
Q-techno.com.ua (Київ)
6 563 грн.
← купити
Колонка Apple HomePod mini Yellow (MJ2E3) EU вилка
NewTime.ua (Київ)
← купити
Розумна колонка Apple HomePod Mini Blue (MJ2C3) MJ2C3
Gstore.com.ua (Прилуки)
6 449 грн.
← купити
Розумна колонка Apple HomePod Mini Yellow (MJ2E3) MJ2E3
Gstore.com.ua (Прилуки)
6 349 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod Mini Blue MJ2C3
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Apple HomePod mini Orange (MJ2D3)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Apple HomePod mini Yellow (MJ2E3)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Apple HomePod mini Midnight (MTJT3)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Apple HomePod mini Blue (MJ2C3)
Mobileplanet.ua (Одеса)
6 552 грн.
← купити
Apple HomePod mini Space Gray (MY5G2)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Blue (MJ2C3) MJ2C3
Openshop.ua (Київ)
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Yellow (MJ2E3) MJ2E3
Openshop.ua (Київ)
6 372 грн.
← купити
Apple HomePod Mini White (MY5H2) MY5H2
Skay.ua (Одеса)
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Blue (MJ2C3) MJ2C3
Enigma.kiev.ua (Київ)
← купити
Колонка Apple HomePod mini Orange (MJ2D3) US вилка
NewTime.ua (Київ)
← купити
Apple HomePod mini Space Gray (MY5G2)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Акустична колонка Apple HomePod mini Space Gray (MY5G2) MY5G2
Sota.store (Київ)
7 425 грн.
← купити
Розумна колонка Apple HomePod Mini Yellow (MJ2E3)
Zhuk.ua (Київ)
6 379 грн.
← купити
Розумна колонка Apple HomePod Mini Midnight (MTJT3)
Zhuk.ua (Київ)
6 746 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Space Gray (MY5G2) MY5G2
Openshop.ua (Київ)
6 350 грн.
← купити
Розумна колонка Apple HomePod Mini Space Gray (MY5G2)
Zhuk.ua (Київ)
8 127 грн.
← купити
Колонка Apple HomePod mini White (MY5H2)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Колонка Apple HomePod mini Space Gray (MY5G2)
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 888 грн.
← купити
Колонка Apple HomePod mini Yellow (MJ2E3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 197 грн.
← купити
Колонка Apple HomePod mini Orange (MJ2D3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Orange (MJ2D3)
Mobicase.net (Київ)
6 329 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Orange (MJ2D3) MJ2D3
Openshop.ua (Київ)
← купити
Колонка Apple HomePod mini Yellow MJ2E3 [Yellow|2020]
Tehnokrat.ua (Київ)
6 886 грн.
← купити
Колонка Apple HomePod mini Blue MJ2C3 [Blue|2020]
Tehnokrat.ua (Київ)
6 835 грн.
← купити
Колонка Apple HomePod mini White MY5H2 [White|2020]
Tehnokrat.ua (Київ)
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Orange (MJ2D3) MJ2D3
Enigma.kiev.ua (Київ)
← купити
Акустична колонка Apple HomePod mini Orange (MJ2D3) MJ2D3
Sota.store (Київ)
6 390 грн.
← купити
Акустична колонка Apple HomePod mini Yellow (MJ2E3) MJ2E3
Sota.store (Київ)
6 300 грн.
← купити
Акустична колонка Apple HomePod mini Blue (MJ2C3) MJ2C3
Sota.store (Київ)
← купити
Акустична колонка Apple HomePod mini Midnight (MTJT3) MTJT3
Sota.store (Київ)
6 165 грн.
← купити
Колонка Apple HomePod mini Yellow (MJ2E3) US вилка
NewTime.ua (Київ)
← купити
Колонка Apple HomePod mini Midnight MTJT3 [Midnight|2020]
Tehnokrat.ua (Київ)
7 141 грн.
← купити
Портативна акустика Apple HomePod Mini смарт біла (MY5H2)
MAUDAU (Київ)
8 999 грн.
← купити
Портативна акустика Apple HomePod mini смарт A2374 бездротова біла (MY5H2)
MAUDAU (Київ)
8 200 грн.
← купити
Портативна акустика Apple HomePod mini смарт A2374 сіра (MYS5G2)
MAUDAU (Київ)
8 990 грн.
← купити
Apple Акустична система Apple HomePod mini White (MY5H2)
MTA.ua (Київ)
← купити
Apple Акустична система Apple HomePod mini Blue (MJ2C3)
MTA.ua (Київ)
← купити
Apple Акустична система Apple HomePod mini Orange (MJ2D3)
MTA.ua (Київ)
← купити
Apple Акустична система Apple HomePod mini Space Gray (MY5G2)
MTA.ua (Київ)
9 099 грн.
← купити
Apple Акустична система Apple HomePod mini Yellow (MJ2E3)
MTA.ua (Київ)
← купити
Apple HomePod mini - Midnight (MTJT3) Bluetooth колонка HomePod mini - Midnight (MTJT3)
Kvshop.com.ua (Київ)
7 677 грн.
← купити
Apple HomePod mini Blue (MJ2C3) Bluetooth колонка HomePod mini Blue (MJ2C3)
Kvshop.com.ua (Київ)
6 777 грн.
← купити
Apple HomePod mini Orange (MJ2D3) Bluetooth колонка HomePod mini Orange (MJ2D3)
Kvshop.com.ua (Київ)
6 877 грн.
← купити
Apple HomePod mini White (MY5H2) Bluetooth колонка HomePod mini White (MY5H2)
Kvshop.com.ua (Київ)
7 577 грн.
← купити
Apple Homepod mini Yellow (MJ2E3) MJ2E3
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Настольная колонка Apple Homepod mini Space Gray (MY5G2)
Buy.ua (Київ)
← купити
Настольная колонка Apple Homepod mini Blue (MJ2C3)
Buy.ua (Київ)
← купити
Настольная колонка Apple Homepod mini Yellow (MJ2E3)
Buy.ua (Київ)
← купити
Настольная колонка Apple Homepod mini Orange (MJ2D3)
Buy.ua (Київ)
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini White (MY5H2) NW06350
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 051 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Blue (MJ2C3) NW15376
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 153 грн.
← купити
Smart колонка Apple HomePod mini Orange (MJ2D3) NW25337
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple HomePod mini, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Apple HomePod mini. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Apple HomePod mini у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія