Представлена на сайті інформація носить довідковий характер. Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі Рідко користуюся, але інколи виручає | Переваги: | Купила разом з iPad, думала, що буду часто малювати, але використовую рідко. Для швидких замальовок або нотаток зручний. Синхронізація у з iPad просто неймовірна. Можна регулювати натиск, а який він чутливий - краще будь-якого олівця, працює плавно, лінії виходять акуратними.
Один раз він мені дуже допоміг, коли вирішила намалювати собі килимок для мишки, він реально став у пригоді. Також виручає у моменти, коли треба підписати документи без друку. |Недоліки: | Заряджати через iPad – це просто жах. Виглядає дивно, і постійно боюся випадково зламати. Завжди боюся десь втратити ковпачок.
Ціна завищена – за таку суму очікуєш чогось більш зручного, хоча б нормальної зарядки та кріплення. Завжди приходить думка про те, що його варто продати. |Коментар: | Річ хороша, але якщо користуватися рідко, то, можливо, й не така вже й необхідна. Якщо постійно малювати – супер, якщо час від часу – можна й без нього. |Автор: | Анастасія Г пользуюсь Apple Pencil більше року | | |
От Apple стилуса хотелось бы качество выше, еще и за такую цену | Переваги: | Чувствительность экрана к касанию карандаша удивительная и позволяет очень точно контролировать приложения, обрабатывать фотографии и другие графические объекты. Можно рисовать линии, менять давление и наклон кончика карандаша, чтобы отрегулировать темноту или ширину мазка. Моментальная зарядка. |Недоліки: | Очень скользкий, сделан из пластика и внешне похож на “дешевый китай". Время автономной работы примерно такое же, как и у самого iPad. Крышку девайса очень легко потерять, она ничем не прикреплена. Разъем для зарядки маленький и неудобный. У стилуса нет зажима для кармана или магнита, который крепил бы его к айпаду или клавиатуре |Коментар: | В некотором смысле стилус не идеален - очень скользкий, сделан из пластика и внешне похож на “дешевый китай”. При этом, он очень хорош для рисования, письма и сенсорного управления планшетом. Чувствительность экрана к касанию карандаша удивительная и позволяет очень точно контролировать приложения, обрабатывать фотографии и другие графические объекты. Можно рисовать линии, менять давление и наклон кончика карандаша, чтобы отрегулировать темноту или ширину мазка. Уровень заряда отображается в верхней части экрана, возле индикатора заряда айпада. Время автономной работы примерно такое же, как и у самого iPad. Для стилуса такой показатель не очень хороший, но это компенсируется моментальной зарядкой. Крышку девайса очень легко потерять, во время зарядки её часто приходится снимать, а она ничем не прикреплена. Разъем для зарядки маленький и неудобный. У стилуса нет зажима для кармана или магнита, который крепил бы его к айпаду или клавиатуре. Кончик стилуса сделан из твердого пластика, а хотелось бы придать письму чуть больше сопротивления, чтобы он больше походил на ручку/карандаш на бумаге. |Автор: | Юлия пользуюсь Apple Pencil кілька місяців | | |
хорошая модель, понравилось | Переваги: | Хорош для рисования |Недоліки: | Скользкий, колпачок легко потерять, переходник для зарядки тоже, глянцевый - похож на дешевый кртай. |Коментар: | До второго поколения имел это. | | |
Apple Pencil (1st Generation) Review | PCMag→ | від 3 899 до 7 075 грн.  | Стилус Apple Pencil (MQLY3/MYQW3) MQLY3/MYQW3 GRO (Київ) | 3 899 грн. ← купити |  | Стилус Apple Pencil (1st Generation) / Білий Новий Synthetic.ua (Луцьк) | 5 699 грн. ← купити |  | Стілус Apple Pencil 1 (MQLY3) 2022 Цифра (Київ) | 4 399 грн. ← купити |  | Стилус Apple Pencil (MQLY3) MQLY3 Openshop.ua (Київ) | 4 330 грн. ← купити |  | Стілус Apple Pencil 1 (MQLY3) 2022 Stls.store (Київ) | 4 499 грн. ← купити |  | Apple Pencil for iPad (MQLY3/MYQW3) MQLY3/MYQW3 Jabko.ua (Львів) | 4 399 грн. ← купити |  | Стілус Apple Pencil 1st Generation (MYQW3ZM/A) MYQW3ZM/A Moyo.ua (Київ) | 5 999 грн. ← купити |  | Стілус Apple Pencil (1st Generation) (MQLY3ZM/A) MQLY3ZM/A Telemart.ua (Київ) | 3 999 грн. ← купити |  | Стілус APPLE Pencil 1st Generation (MYQW3ZM/A) MYQW3ZM/A FOXTROT.UA (Київ) | 5 999 грн. ← купити |  | Стілус Apple Pencil (MK0C2) Pencil (MK0C2) Denika.ua (Харків) | 5 113 грн. ← купити |  | Стилус Apple Pencil (1st generation) (MQLY3, MYQW3) MQLY3 Sota.store (Київ) | 3 990 грн. ← купити |  | Стилус Apple Pencil (MK0C2) Smartmag.biz.ua (Львів) | 4 896 грн. ← купити |  | Apple Pencil 1st generation 2022 (MQLY3, MYQW3) NewTime.ua (Київ) | 4 499 грн. ← купити |  | Apple Pencil 1 (MQLY3) MQLY3 ifrukt.com (Дніпро) | 4 599 грн. ← купити |  | Apple Pencil (MK0C2) MK0C2 Luckylink.kiev.ua (Київ) | 4 741 грн. ← купити |  | Стилус Apple Pencil (1st Generation), Model a1603 (myqw3zm/a) Tviy-Dim.com (Київ) | 6 038 грн. ← купити |  | Apple Pencil (MQLY3) MQLY3 ispot.com.ua (Рівне) | 4 699 грн. ← купити |  | Стилус Apple Apple Pencil (1stGeneration), Model A1603 (MQLY3ZM/A) MQLY3ZM/A Comtrading.ua (Київ) | 4 233 грн. ← купити |  | Стилус Apple Pencil 1st gen 2022 (MQLY3) Soho.com.ua (Київ) | 4 249 грн. ← купити |  | Стилус Apple Pencil (1st Generation), Model A1603 (MYQW3ZM/A) MYQW3ZM/A icom.net.ua (Київ) | 5 656 грн. ← купити |  | Стилус Apple Pencil (MQLY3) Q-techno.com.ua (Київ) | 4 109 грн. ← купити |  | Стилус Apple Pencil (1st Generation), Model A1603 (MYQW3ZM/A) MYQW3ZM/A Brain.com.ua (Київ) | 5 999 грн. ← купити |  | Стилус Apple Pencil (1st Generation), Model A1603 (MYQW3ZM/A) MYQW3ZM/A Itbox.ua (Київ) | 5 999 грн. ← купити |  | Apple Pencil (MQLY3) Easybay.com.ua (Київ) | 4 174 грн. ← купити |  | Apple Pencil (MQLY3) Noteboochek.com.ua (Київ) | 5 099 грн. ← купити |  | Apple Pencil для iPad (MUWA3) USB-C Citrus.ua (Київ) | 5 249 грн. ← купити |  | Стилус Apple Pencil (MQLY3/MYQW3) Justbuy.com.ua (Київ) | 3 949 грн. ← купити |  | Стилус Apple Pencil (1st Generation), Model A1603 (MYQW3ZM/A) MAUDAU (Київ) | 7 075 грн. ← купити |  | Apple Стилус Apple Pencil 1st Generation White (MK0C2) ємнісний MTA.ua (Київ) | 4 799 грн. ← купити |  | Apple Pencil 1st Generation (MQLY3ZM/A) Стилус Pencil 1st Generation (MQLY3ZM/A) Kvshop.com.ua (Київ) | 3 999 грн. ← купити |  | Стилус Apple Pencil (1st Generation) (MYQW3ZM/A) Rozetka.ua (Київ) | 5 999 грн. ← купити |  | Стилус Apple Pencil (MQLY3) Pencil (MQLY3) Denika.ua (Харків) | 4 100 грн. ← купити |  | Apple Pencil (MQLY3) MQLY3 Luckylink.kiev.ua (Київ) | 4 504 грн. ← купити |  | Стилус Apple Pencil (MQLY3) Smartmag.biz.ua (Львів) | 4 053 грн. ← купити |  | Стилус Apple Pencil (1st Generation), Model A1603 (MYQW3ZM/A) Q-techno.com.ua (Київ) | 5 988 грн. ← купити |  | Стилус Apple Pencil (MK0C2) Easybay.com.ua (Київ) | 4 973 грн. ← купити |  | Apple Pencil v1 для iPad (MYQW3) Citrus.ua (Київ) | 5 999 грн. ← купити |  | Стилус Apple Pencil 1st generation MQLY3 MAUDAU (Київ) | 5 296 грн. ← купити |  | Стилус Apple Pencil MK0C2 MAUDAU (Київ) | 4 855 грн. ← купити |  | Стилус Pencil для iPad Pro MK0C2 оригінал Apple MAUDAU (Київ) | 5 999 грн. ← купити |  | Стилус Apple Pencil (1st Generation), Model A1603 (MYQW3ZM/A) MAUDAU (Київ) | 6 903 грн. ← купити |  | Apple Стилус Apple Pencil 1st gen 2022 (MQLY3) MTA.ua (Київ) | 4 199 грн. ← купити |  | Apple Pencil 1 MK0C2 Стилус Pencil 1 MK0C2 Kvshop.com.ua (Київ) | 5 677 грн. ← купити | Усі ціни (Україна) (43) |
|