шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Apple (серія)

Ціни500Опис Відгуки2Обговорення  Корисне12Аксесуари
Купити смарт годинник Apple Watch Ultra 2 за ціною від 27189 грн.
Відео 9Фото 20

Характеристики та опис Apple Watch Ultra 2

Вага (г): 61; Розміри (мм): 49x44x12; MIL-STD-810; Ступінь захисту: 100 WR (10 ATM);ястя (мм): 130 – 210; Ремінець на зап' Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: титан; Ємність акумулятора (мАгод): 564; Зарядка пристрою: бездротова; гіроскоп; акселерометр; Система оплати: безконтактна оплата Apple Pay
Рейтинг моделі: 5 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
11
Колір
Тип
годинник-телефон
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
голосове управління
вбудований динамік / 2 шт. /
пульсометр
GPS модуль
aGPS
ГЛОНАСС
Galileo
карти
ведення по GPS-треку
компас
альтиметр (висотомір) / від -500 м до 9000 м /
глибиномір
барометр (тиск)
Датчик освітлення
Wi-Fi 4 (802.11n) 2.4ГГц
NFC
безконтактна оплата Apple Pay
акселерометр
гіроскоп
Ступінь захисту
100 WR (10 ATM)
Розміри (без ремінця)
49x44x12 мм
Вага
61 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  28000 грн.    до  37000 грн.

чудова модель, дуже сподобалося
30 квітня 2024, 23:58 #
Переваги:Титановые и мощные часы от эппл для мужской руки. Из очевидных плюсов это размер экрана 49мм, нравится функционал в виде дополнительной кнопки (которую можно настроить под себя). Довольно увесистые, хорошо смотрятся на руке. На глубине не испытывали, но очевидно что страха нырять с ними не будет, они же рассчитаны для дайверов. Так как комплектный ремешок мужу не нравится, мы сразу приобрели ремешок от spigena и к нему же защитный бампер. Также на фото заметна разница между ультра 2 и 9 версией 45 мм.

Недоліки:Завышенная цена

Автор:Ольга Б.  пользуюсь Apple Watch Ultra 2 кілька місяців

хороша модель, сподобалося
11 грудня 2024, 16:21 #
Переваги:Міцний корпус і преміум дизайн
Відмінний дисплей
Точні функції моніторингу здоровя
Вражаюча автономність
Ідеальний для активних людей

Недоліки:Дуже висока ціна
Великий розмір

Коментар:Справжній монстр серед смарт-годинників. Його міцний корпус і стильний дизайн одразу кидаються в очі. Крім того, годинник має відмінний дисплей з яскравими кольорами і чудовою читаємістю на сонці. Функції здоровя та фітнесу працюють на найвищому рівні пульс, ЕКГ, кисень у крові все під рукою, і з точністю, на яку можна покластися. Відзначу також тривалу автономність, яка для такого гаджета справді вражає. Водночас, ціна значна, а також варто врахувати, що це велика модель, яка може не підійти тим, хто шукає більш компактний годинник.

Автор:Олег  пользуюсь Apple Watch Ultra 2 кілька місяців

від 27 189  до 49 671 грн.
Смарт-годинник Apple Watch Ultra 2 2024 GPS + Cellular 49mm Black Titanium Case w. Ice Blue Ocean Band (MYTC3+MYP83)
Justbuy.com.ua (Київ)
32 129 грн.
← купити
Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Blue Alpine Loop - Large (MREQ3, MRFD3)
Buy.ua (Київ)
33 700 грн.
← купити
Смарт-годинник Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Natural Titanium Case w. Ice Blue Ocean Band (MYT03+MXTF3) MYT03+MXTF
GRO (Київ)
36 399 грн.
← купити
Apple Смарт-годинник Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Black Titan with Black TrailLoop - M/L (MX4V3UL/A)
MTA.ua (Київ)
29 799 грн.
← купити
Смарт-годинник Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Black Titan. Case w. Dark Green Alpine Loop - Small (MX4Q3)
Babuy.com.ua (Київ)
29 899 грн.
← купити
Смарт-годинник Apple Watch Ultra 2 Gps Cellular 49mm Black Titan. Case w. Black Trail Loop - S/M (MX4U3) MX4U3
Openshop.ua (Київ)
35 754 грн.
← купити
Apple Watch Ultra 2 2024 Gps + Cellular 49mm Black Titanium Case with Black Titanium Milanese Loop - Small (MX4W3)
Stls.store (Київ)
34 892 грн.
← купити
Apple Watch Ultra 2 49mm GPS + LTE Titanium Case with Orange/Beige Trail Loop M/L (MRF23) MRF23
Jabko.ua (Львів)
31 099 грн.
← купити
Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Black Titanium Case w. Black Titanium Milanese Loop - M (MX5U3)
Megadom.net (Дніпро)
30 900 грн.
← купити
Apple Watch Ultra 2 2024 Gps + Cellular 49mm Black Titanium Case with Black Titanium Milanese Loop - Small (MX4W3)
Цифра (Київ)
33 162 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple Watch Ultra 2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Apple Watch Ultra 2. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Apple Watch Ultra 2 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія