шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни35Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити підставка / кріплення ARCTIC X1 за ціною від 1232 грн.
Відео 1Фото 12

Характеристики та опис ARCTIC X1

100x100 мм; Кріплення VESA: 75x75 мм; регулювання висоти; обертання; відхилення; регулювання глибини; поворот; Регулювання: нахил; Макс. навантаження (кг): 10; Макс. діагональ ("): 49; Монтаж: струбцина; Тип: настільне кріплення
Колір
Тип
настільне кріплення
Монтаж
струбцина
Максимальна діагональ
49 "
Максимальне навантаження
10 кг
Регулювання
нахил
поворот
регулювання глибини
відхилення
обертання
регулювання висоти
Кріплення VESA
75x75 мм
100x100 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 232  до 2 624 грн.
Кріплення для монітора (кронштейн) Arctic X1 (AEMNT00061A) AEMNT00061A
Artline.ua (Київ)
1 619 грн.
← купити
Кріплення для моніторів Arctic X1 49" Black (AEMNT00061A)
Stls.store (Київ)
← купити
Arctic AEMNT00061A
Mallprix.com (Київ)
1 293 грн.
← купити
Кронштейн Arctic X1 (AEMNT00061A) AEMNT00061A
Itbox.ua (Київ)
1 634 грн.
← купити
Настільне кріплення Arctic X1 (AEMNT00061A) AEMNT00061A
Click.ua (Київ)
1 889 грн.
← купити
Кронштейн для монітора Arctic X1 (AEMNT00061A) AEMNT00061A
Telemart.ua (Київ)
← купити
Кронштейн ARCTIC X1 (AEMNT00061A) AEMNT00061A
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Arctic X1 49" Black (AEMNT00061A)
Tehnomart.com (Київ)
1 316 грн.
← купити
ARCTIC X1 (AEMNT00061A) X1(AEMNT00061A)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Кріплення для монітора ARM X1 AEMNT00061A ARCTIC
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Настільне кріплення ARCTIC X1 (AEMNT00061A)
Nkt.ua (Київ)
1 266 грн.
← купити
Кронштейн Arctic X1 (AEMNT00061A) AEMNT00061A
E-server.com.ua (Київ)
1 859 грн.
← купити
Кронштейн Arctic X1 (AEMNT00061A) AEMNT00061A
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Arctic X1 (AEMNT00061A)
AKS.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Кріплення для монітора ARCTIC ARM X1 (AEMNT00061A) UA AEMNT00061A
Sota.store (Київ)
1 232 грн.
← купити
Настільне кріплення arctic x1 (aemnt00061a)
Tviy-Dim.com (Київ)
1 684 грн.
← купити
Кронштейн Arctic X1 AEMNT00061A
MAUDAU (Київ)
1 512 грн.
← купити
Arctic Кронштейн для монітора Arctic X1 Black (AEMNT00061A)
MTA.ua (Київ)
1 899 грн.
← купити
Arctic ARCTIC ARM X1 AEMNT00061A
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Настільне кріплення ARCTIC X1 AEMNT00061A
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 694 грн.
← купити
Кронштейн Arctic X1 AEMNT00061A
Compx.ua (Київ)
1 300 грн.
← купити
Настільне кріплення для монітора Arctic X1 (AEMNT00061A)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Настільне кріплення ARCTIC X1
MAUDAU (Київ)
1 796 грн.
← купити
Настільне кріплення ARCTIC X1
Rozetka.ua (Київ)
2 624 грн.
← купити
Настільне кріплення для монітора Arctic X1 24-43" Black (AEMNT00061A) [134148]
Rozetka.ua (Київ)
1 749 грн.
← купити
Кронштейн Arctic X1 (AEMNT00061A)
Rozetka.ua (Київ)
2 236 грн.
← купити
Настільне кріплення ARCTIC X1 49 Black (AEMNT00061A)
Rozetka.ua (Київ)
1 502 грн.
← купити
Кронштейн Arctic X1 (AEMNT00061A)
Rozetka.ua (Київ)
2 471 грн.
← купити
Настільне кріплення arctic x1 (aemnt00061a)
Rozetka.ua (Київ)
2 149 грн.
← купити
Кріплення Arctic X1 (AEMNT00061A)[80365]
Rozetka.ua (Київ)
2 533 грн.
← купити
Кріплення для монітора Arctic X1 AEMNT00061A Black
Rozetka.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Кронштейн Arctic X1 AEMNT00061A
Rozetka.ua (Київ)
1 721 грн.
← купити
Настільне кріплення для монітора Arctic X1, Black (AEMNT00061A)
Rozetka.ua (Київ)
1 855 грн.
← купити
Настінне кріплення ARCTIC X1
Rozetka.ua (Київ)
2 310 грн.
← купити
Кронштейн Arctic X1 (AEMNT00061A)
Rozetka.ua (Київ)
2 318 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ARCTIC X1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення ARCTIC X1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення ARCTIC X1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія