шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Ardesto (розміщення)
підвісна
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити сушарка для білизни Ardesto ARHC2101BB за ціною від 502 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Ardesto ARHC2101BB

Вага (кг): 0.58; Розміри в розкладеному вигляді (см): 450х300х400; Матеріал: дерево; Кількість прутів (шт.): 4; Конструкція: Сумарна робоча поверхня (м): 4.5; Розміщення: підвісна
Розміщення
підвісна
Сумарна робоча поверхня
4.5 м
Кількість прутів
4 шт.
Тримач для вішалок
Матеріал
дерево
Розміри (в розкладеному вигляді)
450х300х400 см
Розміри (в складеному вигляді)
450х50х400 см
Вага
0.58 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 502  до 786 грн.
Дверна сушарка Ardesto Minimalism 45x30x40см, бамбук, метал (ARHC2101BB) ARHC2101BB
Moyo.ua (Київ)
564 грн.
← купити
Ardesto ARHC2101BB
Mallprix.com (Київ)
502 грн.
← купити
Сушарка для білизни Ardesto Minimalism Дверна 45x30x40 см (ARHC2101BB) ARHC2101BB
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Сушарка для білизни Ardesto Minimalism Дверна 45x30x40 см (ARHC2101BB) ARHC2101BB
Itbox.ua (Київ)
← купити
Дверна сушарка Aedesto Minimalism чорний 45 x 30 x 40 см (ARHC2101BB)
MAUDAU (Київ)
← купити
Ardesto Minimalism (ARHC2101BB) Minimalism(ARHC2101BB)
COMFY.ua (Київ)
565 грн.
← купити
Дверна сушарка Minimalism 45x30x40см, бамбук, метал ARDESTO (2000003257997)
Rozetka.ua (Київ)
647 грн.
← купити
Сушарка для білизни Ardesto Minimalism Дверна 45x30x40 см (ARHC2101BB)
MAUDAU (Київ)
724 грн.
← купити
Дверна сушарка Ardesto Minimalism ARHC2101BB 45x30x40 см чорна 5132435
Rozetka.ua (Київ)
525 грн.
← купити
Дверна сушарка Ardesto Minimalism ARHC2101BB 45x30x40 см чорна
Rozetka.ua (Київ)
620 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ardesto ARHC2101BB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сушарка для білизни Ardesto ARHC2101BB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сушарка для білизни Ardesto ARHC2101BB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія