шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни492Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити термос Ardesto Coffee Time за ціною від 260 грн.
Фото 15

Характеристики та опис Ardesto Coffee Time

Вага (г): 360; Розміри (мм): 215x67; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Матеріал колби: нержавіюча сталь; Відкривання/подача: клапан;єм (мл): 450; Об' Тип: кружка-термос
Колір
Тип
кружка-термос
Об'єм
450 мл
Відкривання/подача
клапан
Матеріал колби
нержавіюча сталь
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь
Розміри (ВхД)
215x67 мм
Вага
360 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 260  до 1 150 грн.
Термокухоль ARDESTO Coffee Time Reindeer 450мл чорний, нержавіюча сталь (AR2645RN) AR2645RN
Moyo.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Термокухоль Ardesto Coffee Time Cats 450 мл, коричневий (AR2645FC)
Stls.store (Київ)
581 грн.
← купити
Ardesto AR2645DBE
Mallprix.com (Київ)
512 грн.
← купити
Термочашка Ardesto Coffee time Raccoon (AR2645DML) AR2645DML
Click.ua (Київ)
575 грн.
← купити
Термокружка Ardesto Coffee Time Bradypus 450 мл Beige (AR2645DBE) AR2645DBE
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Термокружка Ardesto Coffee time Bradypus, 450 мл, бежевий (AR2645DBE)
MAUDAU (Київ)
480 грн.
← купити
Термокружка Ardesto Coffee Тime Meowning 450 мл Бежева (AR2645WC) AR2645WC
Itbox.ua (Київ)
339 грн.
← купити
Термокухоль ARDESTO Coffee Time Maltipoo 450 мл Beige (AR2645MP) AR2645MP
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Термокухоль ARDESTO Coffee Time Bradypus 0.45 л (AR2645DBE)
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Термочашка Ardesto Coffee time Cat 450 мл AR2645DMM
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ardesto Coffee Time, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: термос Ardesto Coffee Time. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на термос Ardesto Coffee Time у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія