шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кухонний ніж Ardesto Gemini AR2136SS за ціною від 211 грн.

Характеристики та опис Ardesto Gemini AR2136SS

Країна походження бренду: Україна; Full tang; Довжина леза (см): 20.3; Матеріал рукояті: сталь; Матеріал леза: сталь; Тип: розділювальний
Колір
Тип
розділювальний
Матеріал леза
сталь
Матеріал рукояті
сталь
Довжина леза
20.3 см
Full tang (підвищена міцність)
Країна походження бренду
Україна
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 211  до 527 грн.
Ardesto AR2136SS
Mallprix.com (Київ)
227 грн.
← купити
Ніж для нарізки ARDESTO Gemini 20,3 см (AR2136SS) AR2136SS
FOXTROT.UA (Київ)
239 грн.
← купити
Кухонний ніж слайсерний Ardesto Gemini 20,3 см (AR2136SS)
MAUDAU (Київ)
← купити
Ніж ARDESTO Gemini (AR2136SS)
ТЕХНОточка (Київ)
← купити
Ardesto Gemini 20,3 см (AR2136SS) Gemini20,3см(AR2136SS)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Кухонний ніж слайсерний Ardesto Gemini 203 мм (AR2136SS)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ніж слайсерний Ardesto Gemini AR-2136-SS 20.3 см
Rozetka.ua (Київ)
319 грн.
← купити
Ніж слайсерний Ardesto Gemini AR-2136-SS 20.3 см
Rozetka.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Ніж слайсерний Ardesto Gemini AR2136SS нержавіюча сталь 34см
Rozetka.ua (Київ)
475 грн.
← купити
Ніж слайсерний Ardesto Gemini AR2136SS (203мм)
Rozetka.ua (Київ)
287 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ardesto Gemini AR2136SS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонний ніж Ardesto Gemini AR2136SS. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонний ніж Ardesto Gemini AR2136SS у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія