шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни80Опис Відгуки1Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити кавоварка Ardesto YCM-E1501 за ціною від 2934 грн.
Відео 2Фото 14

Характеристики та опис Ardesto YCM-E1501

Вага (кг): 3.84; Габарити (см): 20х37х38; Потужність (Вт): 1350; Тиск (бар): 20; сенсорні кнопки; Резервуар для молока: підігрів чашок / кавника;єм резервуара (л): 1.4; Об' Порцій за 1 раз: 2; Сумісні капсули: Приготування молочних напоїв: ручне; Кава: мелена; Тип: еспресо (ріжкова)
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Типеспресо (ріжкова)
Кавамелена
Програми і регулювання
Режимиподвійний еспресо
Приготування молочних напоївручне
Регулюваннятиску пари
Характеристики
Порцій за 1 раз2 шт.
Резервуар для води1.4 л
Функції та можливостіпідігрів чашок / кавника
сенсорні кнопки
Тиск20 бар
Інше
Споживана потужність1350 Вт
Габарити (ШхВхГ)20х37х38 см
Вага3.84 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3100 грн.    до  4100 грн.

Хороша домашня кавоварка
20 грудня 2024, 15:54 #
Переваги:Маленька, не замймає багато місця, виходить дуже смачна кава, збиває молоко майже, як в кав'ярні.

Недоліки:Відпадає регулятор пари інколи, але легко поставити назад, замалий резервуар для води, часто доводиться його наповнювати. Довелосб докупати кавомолку, а також ємність для збивання молока (пітчер) - але це тільки про зручність

Коментар:Хороша ріжкова кавоварка, дуже компактна, підійде навіть для найменшої кухні, зручна у використанні, дуже легко навчитись готувати каву

Автор:Марія Костенко

від 2 934  до 4 580 грн.
Кавоварка ARDESTO YCM-E1501 Red
FOXTROT.UA (Київ)
3 203 грн.
← купити
Кавоварка ріжкова Ardesto YCM-E1501
Touch (Дніпро)
3 049 грн.
← купити
Кавоварка Ardesto YCM-E1501
ШО (Київ)
3 799 грн.
← купити
Кавоварка ARDESTO YCM-E1501
Moyo.ua (Київ)
← купити
Кавоварка Ardesto YCM-E1501
АЛЛО (Київ)
3 157 грн.
← купити
Ріжкова кавоварка еспресо Ardesto YCM-E1501
Openshop.ua (Київ)
3 396 грн.
← купити
ARDESTO YCM-E1501
Pro100market.com.ua (Київ)
3 119 грн.
← купити
ARDESTO YCM-E1501
Vodogreyka.com.ua (Київ)
3 135 грн.
← купити
Кавоварка Ardesto YCM-E1501
Цифра (Київ)
← купити
Кавоварка Ardesto YCM-E1501
Stls.store (Київ)
← купити
Ardesto YCM-E1501
Mallprix.com (Київ)
2 960 грн.
← купити
Ріжкова кавоварка еспресо Ardesto YCM-E1501
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ріжкова кавоварка еспресо Ardesto YCM-E1501
Itbox.ua (Київ)
← купити
Кавоварка ARDESTO YCM-E1501
ТЕХНОточка (Київ)
3 126 грн.
← купити
Ardesto YCM-E1501
Tehnomart.com (Київ)
4 062 грн.
← купити
Кавоварка Ardesto YCM-E1501
Denika.ua (Харків)
← купити
Ріжкова кавоварка еспресо Ardesto YCM-E1501
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 966 грн.
← купити
Кавоварка ріжкова Ardesto YCM-E1501 Red
Vodafone.ua (Київ)
3 399 грн.
← купити
Кавоварка Ardesto YCM-E1501 Red
Soho.com.ua (Київ)
3 079 грн.
← купити
Кавоварка Ardesto YCM-E1501 - еспресо ріжкова/1.4 л/італ. помпа 20 бар/сенсор. панель/PID контроль/1350 Вт/червона
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Кавоварка рожкова Ardesto YCM-E1501 Red
Кібернетики (Київ)
3 499 грн.
← купити
Ріжкова кавоварка еспресо Ardesto YCM-E1501
icom.net.ua (Київ)
2 934 грн.
← купити
Ріжкова кавоварка еспресо Ardesto YCM-E1501
Timesport.com.ua (Львів)
3 960 грн.
← купити
Кавоварка рожкова Ardesto YCM-E1501
Citrus.ua (Київ)
← купити
Кавоварка Ardesto YCM-E1501
Zhuk.ua (Київ)
3 173 грн.
← купити
ARDESTO YCM-E1501
1smarty.com.ua (Київ)
3 104 грн.
← купити
Кавоварка Ardesto YCM-E1501
Tehnomarket.ua (Вінниця)
3 149 грн.
← купити
Ріжкова кавоварка еспресо Ardesto YCM-E1501
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 280 грн.
← купити
Кавоварка Ardesto ріжкова 1.4л, мелена, ручний капучинатор, підігрів чашок, червоний YCM-E1501
Bt-coffee.com.ua (Київ)
4 099 грн.
← купити
Ardesto Ardesto YCM-E1501
Венкон (Київ)
← купити
Кавоварка Ardesto YCM-E1501 UA
Sota.store (Київ)
← купити
Ріжкова кавоварка еспресо Ardesto ycm-e1501
Tviy-Dim.com (Київ)
3 054 грн.
← купити
Ardesto YCM-E1501
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 975 грн.
← купити
Ріжкова кавоварка еспресо Ardesto YCM-E1501
Foroom.com.ua (Київ)
3 078 грн.
← купити
Ardesto YCM-E1501 Red YCM-E1501Red
COMFY.ua (Київ)
← купити
Кавоварка Ardesto YCM-E1501
Click.ua (Київ)
3 237 грн.
← купити
Кавоварка ріжкова Ardesto YCM-E1501
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Кавоварка ріжкова Ardesto YCM-E1501
MAUDAU (Київ)
← купити
Ardesto Кавоварка Ardesto YCM-E1501 Red
MTA.ua (Київ)
← купити
Ardesto YCM-E1501 Ріжкова кавоварка еспрессо YCM-E1501
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Ріжкова кавоварка Ardesto червона, 1.4 л (YCM-E1501)
Eva.ua (Київ)
← купити
Рожкова кавоварка еспресо Ardesto YCM-E1501 NW36516
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 225 грн.
← купити
Кавоварка Ardesto YCM-E1501
Rozetka.ua (Київ)
3 858 грн.
← купити
Ріжкова кавоварка еспресо Ardesto YCM-E1501
Zaua.store (Львів)
3 963 грн.
← купити
Кавоварка Ardesto ріжкова YCM-E1501, червоний
Кібернетики (Київ)
← купити
Кавоварка Ardesto YCM-E1501
MAUDAU (Київ)
3 669 грн.
← купити
Рожкова кавоварка еспресо Ardesto YCM-E1501
MAUDAU (Київ)
3 419 грн.
← купити
Кавоварка Ardesto YCM-E1501 еспресо рожкова 1.4 л 1350 Вт червона
MAUDAU (Київ)
3 286 грн.
← купити
ARDESTO Кавоварка YCM-E1501 - еспресо ріжкова/1.4 л/італ. помпа 20 бар/сенсор. панель/PID контроль/1350 Вт/червона E-YCM-E15
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Кавоварка Ardesto ріжкова YCM-E1501
Rozetka.ua (Київ)
3 734 грн.
← купити
Кавоварка Ardesto ріжкова 1.4л, мелена, ручний капучинатор, підігрів чашок, червоний (YCM-E1501)
Rozetka.ua (Київ)
3 840 грн.
← купити
Кавоварка Ardesto YCM-E1501
Rozetka.ua (Київ)
3 959 грн.
← купити
Кавоварка Ardesto YCM-E1501 254179
Rozetka.ua (Київ)
3 744 грн.
← купити
Кавоварка Ardesto YCM-E1501
Rozetka.ua (Київ)
3 984 грн.
← купити
Кавоварка ріжкова Ardesto YCM-E1501 [99912]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кавоварка ARDESTO YCM-E1501 - еспресо ріжкова/1.4 л/італ. помпа 20 бар/сенсор. панель/PID контроль/1350 Вт/червона (YCM-E150
Rozetka.ua (Київ)
3 800 грн.
← купити
Ріжкова кавоварка еспресо Ardesto YCM-E1501
Rozetka.ua (Київ)
3 874 грн.
← купити
Рожкова кавоварка еспресо Ardesto YCM-E1501
Rozetka.ua (Київ)
3 932 грн.
← купити
ARDESTO Кавоварка YCM-E1501 - еспресо ріжкова/1.4 л/італ. помпа 20 бар/сенсор. панель/PID контроль/1350 Вт/червона
Rozetka.ua (Київ)
3 780 грн.
← купити
Кавоварка Ardesto YCM-E1501
Rozetka.ua (Київ)
3 896 грн.
← купити
Кавоварка ріжкова Ardesto YCM-E1501
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кофеварка Ardesto YCM-E1501
Rozetka.ua (Київ)
4 407 грн.
← купити
Кофеварка Ardesto YCM-E1501
Rozetka.ua (Київ)
3 822 грн.
← купити
Ріжкова кавоварка еспресо Ardesto YCM-E1501
Rozetka.ua (Київ)
3 806 грн.
← купити
Кавоварка Ardesto ycm-e1501
Rozetka.ua (Київ)
3 849 грн.
← купити
Кавоварка Ardesto ріжкова 1.4л, мелена, ручний капучинатор, підігрів чашок, червоний (YCM-E1501)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кавоварка Ardesto YCM-E1501
Rozetka.ua (Київ)
3 950 грн.
← купити
Еспресо кавоварка рожкова Ardesto YCM-E1501
Rozetka.ua (Київ)
3 600 грн.
← купити
Кавоварка Ardesto ріжкова 1.4л мелена ручний капучинатор підігрів чашок (YCM-E1501)
Rozetka.ua (Київ)
4 580 грн.
← купити
Рожкова кавоварка еспресо Ardesto YCM-E1501
Rozetka.ua (Київ)
3 457 грн.
← купити
Кавоварка рожкова ARDESTO YCM-E1501
Rozetka.ua (Київ)
3 990 грн.
← купити
Ріжкова кавоварка еспресо Ardesto YCM-E1501 Ardesto YCM-E1501 958537
Rozetka.ua (Київ)
4 167 грн.
← купити
Кавоварка Ardesto YCM-E1501
Rozetka.ua (Київ)
4 170 грн.
← купити
Кавоварка Ardesto YCM-E1501 - еспресо ріжкова/1.4 л/італ. помпа 20 бар/сенсор. панель/PID контроль/1350 Вт/червона
Rozetka.ua (Київ)
4 179 грн.
← купити
Ріжкова кофеварка еспресо Ardesto YCM-E1501
Rozetka.ua (Київ)
3 674 грн.
← купити
ARDESTO Кофеварка YCM-E1501 - еспресо ріжкова/1.4 л/італ. помпа 20 бар/сенсор. панель/PID контроль/1350 Вт/червона
Rozetka.ua (Київ)
4 369 грн.
← купити
Кавоварка еспресо 20 бар Ardesto YCM-E1501
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кавоварка рожкова Ardesto (YCM-E1501)
Rozetka.ua (Київ)
4 103 грн.
← купити
Кавоварка Ardesto YCM-E1501
Rozetka.ua (Київ)
3 757 грн.
← купити
Кавоварка еспресо 20 бар Ardesto YCM-E1501
Rozetka.ua (Київ)
4 330 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ardesto YCM-E1501, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кавоварка Ardesto YCM-E1501. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кавоварка Ardesto YCM-E1501 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія