шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система Argon Audio Fenris A4

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4Аксесуари
Купити акустична система Argon Audio Fenris A4 за ціною від 20849 грн.
Відео 4Фото 16

Характеристики та опис Argon Audio Fenris A4

пульт ДК; Bluetooth: v 5.0; оптичний; RCA; Фазоінвертор: фазоінвертор ззаду; Загальний частотний діапазон (Гц): 52 – 22000; Сумарна потужність (Вт): 150; Кількість смуг: 2; Кількість динаміків: 2; Кількість каналів: комплект 2.0; Тип: активна; Розміщення: полична
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняполична
Технічні характеристики
Типактивна
Кількість каналівкомплект 2.0
Кількість динаміків2
Кількість смуг2
Потужність / частота
Фронт75 Вт/канал
Сумарна номінальна потужність150 Вт
Загальний частотний діапазон52 – 22000 Гц
Конструкція
Особливості конструкціїфазоінвертор ззаду
Роз'єми
ВходиRCA / RCA, AUX, Phono /
оптичний
ВиходиRCA / Pre-out /
Інше
Bluetoothv 5.0
пульт ДК
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка102 мм
Матеріал оздобленняMDF
Габарити фронтальних колонок (ВхШхГ)24x14x22 см
Вага5.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 20 849  до 26 048 грн.
Акустична система Argon Audio Fenris A4 White
Portativ.ua (Київ)
26 048 грн.
← купити
Акустичні колонки Argon Audio Fenris A4 Black
Redprice.sale (Львів)
22 132 грн.
← купити
Argon Audio FENRIS Active 4 Walnut
Soundstudio.com.ua (Київ)
21 126 грн.
← купити
Argon Audio Fenris A4 Black офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
20 849 грн.
← купити
Акустична система Argon Audio Fenris A4 Black
Portativ.ua (Київ)
← купити
Акустична система Argon Audio Fenris A4 Walnut
Portativ.ua (Київ)
← купити
Argon Audio FENRIS Active 4 Black
Soundstudio.com.ua (Київ)
← купити
Акустичні колонки Argon Audio Fenris A4 Black
Saren.com.ua (Львів)
22 139 грн.
← купити
Argon Audio Fenris A4 Walnut офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Argon Audio Fenris A4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система Argon Audio Fenris A4. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система Argon Audio Fenris A4 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія