шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни62Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5
Купити мультипіч Ariete 4626/00 за ціною від 3082 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Ariete 4626/00

Вага (кг): 4.2; Габарити (мм): 330х350х230; Матеріал корпуса: пластик; Відсік для шнура; антипригарне покриття; індикатор нагріву; оглядове вікно; підтримання температури;єм (л): 6; Об' Ємність кошика (кг): 2.5; Режими: випічка; овочі; піца; риба;ясо; м’ курка; Програми: фрі; Потужність (Вт): 1300
Колір
Тип
аерогриль-мультипіч
Потужність
1300 Вт
Кількість програм
8
Програми
фрі
курка
м’ясо / стейк /
риба
піца
овочі
Режими
випічка / десерти /
t приготування
35 – 200 °С
Ємність кошика
2.5 кг
Об'єм
6 л
Функції та можливості
підтримання температури
оглядове вікно
індикатор нагріву
антипригарне покриття
Керування
сенсорне
Відсік для шнура
Матеріал корпуса
пластик
Габарити (ВхШхГ)
330х350х230 мм
Вага
4.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 082  до 5 102 грн.
Ariete Мультипіч Ariete 4626/00
MTA.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Мультипіч Ariete 4626 BK
Tovary.com.ua (Київ)
3 449 грн.
← купити
Мультипіч Ariete 4626
Tendo.com.ua (Київ)
3 104 грн.
← купити
Мультипіч Ariete 4626/00 (00C462600AR0)
Foroom.com.ua (Київ)
3 082 грн.
← купити
Мультипіч Ariete 4626 BK
АЛЛО (Київ)
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Ariete 4626/00 (00C462600AR0) 4626/00 (00C462600AR0)
Openshop.ua (Київ)
4 121 грн.
← купити
Мультипіч ARIETE 4626/00 00C462600AR0
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Мультипіч Ariete 4626 BK
Itbox.ua (Київ)
← купити
ARIETE 4626/00
Pro100market.com.ua (Київ)
3 575 грн.
← купити
Мультипіч Ariete 4626 (Black) 00C462600AR0
Jabko.ua (Львів)
3 999 грн.
← купити
ARIETE 4626/00
Vodogreyka.com.ua (Київ)
3 593 грн.
← купити
Фритюрниця Ariete 4626/00
Цифра (Київ)
3 284 грн.
← купити
Фритюрниця Ariete 4626/00
Stls.store (Київ)
3 317 грн.
← купити
Ariete 4626/00
Mallprix.com (Київ)
3 465 грн.
← купити
Мультипіч Ariete 4626 BK 00C462600AR0
Click.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Ariete 4626 BK
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мультипіч ARIETE 4626/00
ТЕХНОточка (Київ)
3 519 грн.
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Ariete 4626/00 (00C462600AR0) 4626/00 (00C462600AR0)
Denika.ua (Харків)
3 170 грн.
← купити
ARIETE 4626/00
Tehnomart.com (Київ)
3 220 грн.
← купити
Ariete 4626/00 (00C462600AR0)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 407 грн.
← купити
Ariete 4626/00
COMFY.ua (Київ)
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Ariete 4626/00 (00C462600AR0)
Timesport.com.ua (Львів)
4 810 грн.
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Ariete 4626/00 (00C462600AR0)
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 816 грн.
← купити
Мультипіч Ariete 4626/00 (00C462600AR0)
Zhuk.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Мультипіч ariete 4626 bk
Comtrading.ua (Київ)
3 853 грн.
← купити
Мультипіч Ariete 4626 BK 00C462600AR0
icom.net.ua (Київ)
3 399 грн.
← купити
Мультипіч Ariete 4626/00
Q-techno.com.ua (Київ)
3 802 грн.
← купити
Мультипіч Ariete 4626 BK 00C462600AR0
ШО (Київ)
3 788 грн.
← купити
Аерофритюрниця Ariete Air Fryer 6 4626/00 1300 Вт 6 л DFRY09462600
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
5 102 грн.
← купити
Мультипіч ARIETE 4626 BK
Citrus.ua (Київ)
← купити
ARIETE 4626/00
1smarty.com.ua (Київ)
3 557 грн.
← купити
Аерофритюрниця Ariete 6 4626/00
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 927 грн.
← купити
Мультипіч Ariete 4626 BK
Nota-bene.com.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Ariete 4626 BK (4626BK) 4626BK
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Мультипіч Ariete 4626/00 (00C462600AR0)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 551 грн.
← купити
Мультипік ARIETE 4626 bk
Bitovoy.com.ua (Київ)
3 111 грн.
← купити
Мультипіч ariete 4626 bk
Tviy-Dim.com (Київ)
3 304 грн.
← купити
Мультипіч Ariete 4626 BK (00C462600AR0)
MAUDAU (Київ)
← купити
Ariete ARIETE 4626/00 00c462600ar0
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Ariete 4626 BK 00C462600AR0
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 558 грн.
← купити
Фритюрниця ARIETE 4626/00
Rozetka.ua (Київ)
4 642 грн.
← купити
ARIETE 4626/00 (00C462600AR0)
Pro100market.com.ua (Київ)
3 184 грн.
← купити
ARIETE 4626/00 (00C462600AR0)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
3 200 грн.
← купити
Мультипіч Ariete 4626 BK
icom.net.ua (Київ)
← купити
Мультипіч ARIETE 4626/00 00C462600AR0
Comtrading.ua (Київ)
← купити
ARIETE 4626/00 (00C462600AR0)
1smarty.com.ua (Київ)
3 168 грн.
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Ariete 4626/00 (00C462600AR0)
Zaua.store (Львів)
4 813 грн.
← купити
Мультипіч Ariete 4626 BK
Bt-coffee.com.ua (Київ)
3 484 грн.
← купити
Мультипіч Ariete 4626 BK
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мультипіч Ariete 4626/00 (00C462600AR0)
Rozetka.ua (Київ)
3 933 грн.
← купити
Мультипіч Ariete 4626/00 (00C462600AR0) 275203
Rozetka.ua (Київ)
4 012 грн.
← купити
Мультипіч Ariete 4626 BK
Rozetka.ua (Київ)
4 329 грн.
← купити
Мультипіч Ariete 4626/00 (00C462600AR0)
Rozetka.ua (Київ)
4 133 грн.
← купити
Мультипіч Ariete 4626 BK
Rozetka.ua (Київ)
4 338 грн.
← купити
Фритюрниця ARIETE 4626/00
Rozetka.ua (Київ)
4 688 грн.
← купити
Мультипіч (аерофритюрниця) Ariete 4626/00 (00C462600AR0)
Rozetka.ua (Київ)
3 677 грн.
← купити
Фритюрниця ARIETE 4626/00
Rozetka.ua (Київ)
4 599 грн.
← купити
Мультипіч Ariete 4626/00
Rozetka.ua (Київ)
4 652 грн.
← купити
Мультипік ariete 4626 bk
Rozetka.ua (Київ)
4 152 грн.
← купити
Мультипіч Ariete 4626 BK
Rozetka.ua (Київ)
4 959 грн.
← купити
Мультипіч Ariete 4626 BK ARIETE 4626 BK 958383
Rozetka.ua (Київ)
4 751 грн.
← купити
Мультипіч Ariete 4626/00
Rozetka.ua (Київ)
4 863 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ariete 4626/00, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мультипіч Ariete 4626/00. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мультипіч Ariete 4626/00 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія