шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять Arktek DDR4 SO-DIMM 1x8GB [AKD4S8N2666]

Конфігурації і ціни 8Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять Arktek DDR4 SO-DIMM 1x8GB (AKD4S8N2666) за ціною від 2336 грн.
Фото 4

Серия Arktek DDR4 SO-DIMM 1x8GB

Модифікації Arktek DDR4 SO-DIMM 1x8GB 1
Характеристики [AKD4S8N2666]
Об'єм пам'яті
1 x 8GB
Форм-фактор пам'яті
SO-DIMM (laptops)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
2666 MT/s
Пропускна здатність
21300 МБ/с
First Word Latency
14.25 нс
Робоча напруга
1.2 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2100 грн.    до  2800 грн.
Golden Memory SO-DIM...
GM26S19S8/8
від 1 445 грн.
Hynix HMA SO-DIMM DD...
HMA81GS6JJR8 N-VK
від 1 780 грн.
Wibrand SO-DIMM DDR4...
WI2666DDR4S/ 8GB
від 2 119 грн.
Exceleram SO-DIMM DD...
E408269S
від 2 137 грн.
Crucial DDR4 SO-DIMM...
CT8G4S266M
від 2 090 грн.
CT8G4SFRA266
від 2 050 грн.
Samsung DDR4 SO-DIMM
M471A1K43DB1 -CTD
від 1 890 грн.
CT8G4SFS8266
від 1 980 грн.
Kingston Fury Impact...
KF426S15IB/8
від 2 650 грн.
Kingston KCP ValueRA...
KCP426SS6/8
від 2 100 грн.
HP S1 SO-DIMM DDR4 1...
7EH99AA
від 2 499 грн.
GM26S19S8/4
від 2 005 грн.

від 2 336  до 2 743 грн.
Пам'ять SODIMM DDR4 8 Гб 2666 МГц CL 19 ARKTEK (AKD4S8N2666)
Nkt.ua (Київ)
2 336 грн.
← купити
Arktek AKD4S8N2666
Mallprix.com (Київ)
2 384 грн.
← купити
Модуль пам'яті SO-DIMM Arktek DDR4 8GB 2666 CL19 1.2v(AKD4S8N2666) AKD4S8N2666
Comtrading.ua (Київ)
2 571 грн.
← купити
Пам'ять so-dimm, ddr4, 8Gb, 2666 MHz, Arktek, 1.2v, cl19 (akd4s8n2666)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 547 грн.
← купити
ARKTEK Оперативна память ARKTEK 8GB SO-DIMM DDR4 2666 MHz (AKD4S8N2666)
MTA.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Пам'ять so-dimm, ddr4, 8Gb, 2666 MHz, Arktek, 1.2v, cl19 (akd4s8n2666)
Rozetka.ua (Київ)
2 743 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Arktek AKD4S8N2666, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять Arktek DDR4 SO-DIMM 1x8GB (AKD4S8N2666). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять Arktek DDR4 SO-DIMM 1x8GB (AKD4S8N2666) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія