шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Ліхтарик ArmyTek Wizard C2 Pro MAX

Ціни69Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити ліхтарик ArmyTek Wizard C2 Pro MAX за ціною від 3399 грн.
Відео 6Фото 15

Характеристики та опис ArmyTek Wizard C2 Pro MAX

Вага (г): 79; Довжина (см): 12.2; Матеріал корпуса: метал; Вбудований магніт; Блокування кнопок; Захист від вологи: IP68; Ударостійкість; велосипедне кріплення; кліпса для носіння; ЗП ліхтарика; елемент(и) живлення; Сумісні акумулятори: 21700 Li-Ion; Ємність акумулятора (мАгод): 5000; Джерело живлення: акумулятор
Типручний компактний
ліхтар на лоб
Характеристики
Тип ламписвітлодіоди
Піковий світловий потік4000 лм
Дальність освітлення114 м
Кут світіння (засвічування)150 °
Регулювання фокуса
Рівнів яскравості6
Додаткові режимистробоскоп
мерехтіння
ближнє / дальнє світло
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора5000 мАгод
Модель акумулятора18650 Li-Ion
Сумісні акумулятори21700 Li-Ion
Час зарядки5 год
Індикатор рівня заряду
Комплектація
Комплектаціяелемент(и) живлення
ЗП ліхтарика
кліпса для носіння
велосипедне кріплення
ремінець
Інше
Ударостійкість
Захист від вологиIP68
Блокування кнопок
Вбудований магніт
Матеріал корпусаметал
Довжина12.2 см
Вага79 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 399  до 6 491 грн.
Ліхтар туристичний Armytek Wizard C2 Pro Max Lr 4150 lm Magnet Usb White (F06702C)
Stls.store (Київ)
4 636 грн.
← купити
Armytek F06701C
Mallprix.com (Київ)
4 461 грн.
← купити
Ліхтар Armytek Wizard C2 Pro Max Magnet USB Warm (F06701W) F06701W
Brain.com.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Ліхтар Armytek Wizard C2 Pro Max Magnet USB Warm (F06701W) F06701W
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ліхтарик налобний ArmyTek Wizard C2 Pro Max Magnet USB White (F06701C) Wizard C2 Pro Max Magnet USB White (F06701C)
Denika.ua (Харків)
4 496 грн.
← купити
Armytek Wizard C2 Pro Max LR Magnet USB (1x21700, 1х18650) Warm (F06702W)
AKS.ua (Київ)
5 768 грн.
← купити
Мультиліхтар Armytek WIzard C2 Pro Max LR USB + 5000mAh / XHP70.2 3870 lm White F06702C
Fonarik.ua (Київ)
5 100 грн.
← купити
Ліхтарик Armytek Wizard C2 Pro Max Marnet USB Warm (F06701W) F06701W
Comtrading.ua (Київ)
4 478 грн.
← купити
Ліхтар Armytek Wizard C2 Pro Max Marnet USB White (F06701C)
Q-techno.com.ua (Київ)
4 977 грн.
← купити
Ліхтарик Armytek Wizard C2 Pro Max Marnet USB Warm (F06701W)
Nkt.ua (Київ)
4 175 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати ArmyTek Wizard C2 Pro MAX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ліхтарик ArmyTek Wizard C2 Pro MAX. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ліхтарик ArmyTek Wizard C2 Pro MAX у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія